SKODA:KLUB:KE

prohledat
1819 příspěvků (zobrazeno 1001 až 1050) od 27.01.2009 do 20.04.2023, založil/a Shatter
řadit dle data
19:38:43
15.07.2010
waldo
peterke 15.07.10 19:22:15 napsal:

→ waldo:

nemam… niesme nejaka velka skupina ani na hlavny zraz nieto este chces 8–10

aut na nejakom posedeni…8




to si nemal adresovat nie mne ale tomu, kto chcel zraz velky s vela ludmi a vela veci kolo toho..to bolo z ust jedneho clena2
19:37:47
15.07.2010
Ing. Duso
-> waldo: Fakt som nevedel.. a nesedim na virte 24 h denne.. a nepozeram vskuse toto vlakno.. mno ale ked sa uz niekto dohodne.. tak je logicke ze sprava sa snad siri.. mam priamy kontakt na Shattera.. on mi nic nepovedal.. ja by som chybu mozno videl aj v tom.. ze niekto sa dohodne.. oki .. niekde to zacat musi.. ale preco sa to dalej nesiri ? Lebo v konecnom dosledku sa to vecsina dozvie o 5 minut 12.. Ludia preboha.. mame ICQ, majli, fuckbook, skype.. ba aj telefony.. ovsem neziadam nikoho a nedovolil by som si aby niekto volal na vlastne naklady.. ale je kopu inych moznosti..



-> peterke: Ja mam dojem ze SKODA KLUB KE sa rozdeli na 2 tabory na vidiacich resp vediacich a nevediacich 3 alebo zaneprazdnenych



A este mi neda apelovat na hlavny zraz 3 ... iste dna som sa pytal vila co ja zraz skodovkarov.. napisal mi jasne a strucne ze to ma cele v PICI.. tak som sa nepriamo ujal toho zeby sme sa vsetci zogranizovali dopredu na jeden den.. takze DEN mame jasny 15, 16 august alebo tak dajak.. fuk jedno. zatial sa nikto nevyjadril o PROGRAME a o MIESTE, Ma to byt kolektivna dohoda.. piste kazdy svoje podmienky a vsetko zladime.



A ZAVEROM by som rad dodal,

Chalani neblaznime a prestamne sa HADAT ! zakopme vojnovu sekeru.. lebo fakt mi to pripada ze sme ju vyhrabali.. Mno.. a nechcite aby sme vyfajcili fajku mieru (nefajcim) a mne moze len nejaka caja. 3 Dakujem. Hough. Dohovoril som 3 5
19:35:30
15.07.2010
waldo
peterke 15.07.10 19:22:15 napsal:

→ waldo: presne toto som vedel ze napises! citaj co pisem!

napisal som, ze si nedal ziaden napad ku tomu hlavnemu zrazu


nemaj zase unahlene zavery a radsej si pockaj na vyjadrenie Bc.Shattera alebo Mirca4
19:31:57
15.07.2010
waldo
-> peterke: zrejme nevies co som mal na mysli...ujasnim ti to nech si na spravnom mieste..okej?...bavim sa o stretnuti ktore tu bolo podane uz niekolkokrat a ako ho zase navrhol dusan, na ktorom sa ma riesit akoze hlavny zraz..dufam ze konecne tomu rozumies...preto som sa o tom bavil s ludmi ktory prisli osobne, aby som sa vyhol nespravnemu pochopeniu o co vlasne ide a som chcel povedat...neskritizoval som konkretne nikoho ak si asi zle postrehol, kludne ti to cele vysvetlim este raz ak mas zaujem tak SS
19:22:15
15.07.2010
peterke
-> waldo: presne toto som vedel ze napises! citaj co pisem! napisal som, ze si nedal ziaden napad ku tomu hlavnemu zrazu a nie ze sa snazis zorganizovat MINI stretavku (nemam cas nepridem, co sa ti na tom nepaci?? to je riziko tych malych stretaviek) ... a dalsia vec, nejdes prosit zeby prisli, ale ides kritizovat ze nepridu- toto je smiesne!!!

preto by sa mal co najskor vyriesit aspon ten HLAVNY zrazik aby sme si ten cas nasli aspon tam viacery nie? nechces sa hadat a a pises tu s takymi emociami.. hadat a vycitat si tu mozme rozne veci donekonecna ale na to ja internet nemam... niesme nejaka velka skupina ani na hlavny zraz nieto este chces 8-10 aut na nejakom posedeni....8 nastval si ma waldo a nepaci sa mi co tu pises
16:57:32
15.07.2010
waldo
-> Bc. Shatter: mas SS
16:53:27
15.07.2010
waldo
Bc. Duso 15.07.10 15:35:06 napsal:

→ waldo: Prepac ale budem apelovat na tvoj vyrok ze peterke

o nicom nevie, ANO nevie.. neviem ani ja.. PRETOZE len ty vilo a mirco ste sa

rozpravali.. takze nemozes pisat taku cicovinu, kto kazdy ma vediet o tom ze

vy riesite zraz.. .




A viete prečo o tom nemate ani šajnu???...Riešilo sa to osobne..no nikto iný neprišiel, volal som všetkých, tak ako píšeš ty že chceš aby sme sa stretli napr.na kofole a poriešili čo bude. Nebudem sa predsa každému prosiť, kto chcel prišiel keď mal čas..nechce sa mi to teraz hľadať v starších príspevkoch, ale určite je to tam, lebo aj to bol účel toho stretnutia. Zato že nie každý mal záujem tam byť a čo to do toho aj povedať už nie je moj problém. Treba sa informovať že sa čo to aj deje a nie len potom pisať že nikto o ničom nevie, ja za to nemôžem. Rozprával som o tom aj v trebišove a pýtal ca či bude dačo či nie. Nik sa tu neskupinkuje keby to bolo tak ako píšeš tak vôbec vám nemám snahu dačo písať a sa vám nato vykašlem už dávno.

Kto nemôže nepríde to je logické, ale žeby som vkuse počúval že dačo sa rieši aj keď všetci nie sú zúčastnený z akýchkoľvek dôvodov, mi vážne za to nestojí. Bolo tu už viac pokusov stretnúť sa. Spomínam ako niekto tu písal, že hoci aj keď a každé dva týždne sa len tak stretneme a pokecáme,tak je to jedno..a ak sa tak stane tak vždy sa to nebude páčiť tomu kto tam nebol alebo údajne o ničom nevedel. Vtedy ste rozprávali úplne ináč..tak sa už konečne rozhodnite 69
15:35:06
15.07.2010
Ing. Duso
-> waldo: Prepac ale budem apelovat na tvoj vyrok ze peterke o nicom nevie, ANO nevie.. neviem ani ja.. PRETOZE len ty vilo a mirco ste sa rozpravali.. takze nemozes pisat taku cicovinu, kto kazdy ma vediet o tom ze vy riesite zraz.. nemame na vas troch zavolat PAPARAZZI ? alebo co..

Vazne ma to prestava bavit chlapci.. ked sa skupinkuje a dohaduje za chrbtami druhych a potom sa druhym vycita ze o nicom nevedia a pindaju..



Mno aby sa nepovedalo ze nicim neprispejem do OHNA. Takze, vyberte si smiesny den ktorych chcete pojdeme sadnut na kofolu do mesta alebo na pivo a vsetko sa dohodne co a ako kazdy povie nazor atd.. OVSEM ak sa ani v meste na kofole nevieme stretnut tak naco riesime zraz..

Vela ludi nepoznam na tolko aby som mohol nieco povedat.. ale uz teraz mozem povedat ze ludia co su mimo KE sa na to vyjebu nepridu do mesta podvecer na kofolu aby sa nieco dohodlo.. a potom to tak vyzera ze niekto sa s niekym dohodne resp. vy traja.. a vecsina ma rozrobenych kopu inych veci.. tak potom si dajte len vy traja zraz a grill party.
13:54:57
15.07.2010
waldo
-> peterke: a len tak medzi rečou je tam napísané zatiaľ a odvtedy sa veci trošku zmenili2
13:50:23
15.07.2010
waldo
-> peterke: nechcem sa s tebou hádať ale keby si si prečítal všetky príspevky odomňa tak by si si všimol že už neraz bola moja snaha konečne dačo zorganizovať a neostalo to len pri písaní si za počítačom. Podľa počtu príspevkov si každý môže utvoriť svoj vlastný obraz o tom kto sa ako snaží o niečo pričiniť. Nápadov bolo viac než dosť ale ty o nich bohužial nevieš, lebo si nebol pritom, keď som sa o tom rozprával a neraz s Bc Shatterom a aj Mircom. Neviem odkiaľ si nabral že ja sa tu "sťažujem a urážam" ale budiš, nič iné ako takéto ohlasy som v podstate ani nečakal...
12:46:21
15.07.2010
peterke
waldo 19.06.10 13:26:57 napsal:

Neviem čo bude zajtra a nie ešte 2 mesiace aj dačo dopredu…preto sa

zatiaľ k tomu nevyjadrujem






-> waldo: pozri tu od teba, ako to tu citam, nevidim ziadny napad alebo nejaky navrh k tomu zrazu, ked uz sa chces stazovat a kritizovat, ze nikto nic neriesi zacni riesit ty, vymysli nieco, daj navrh co by sa ti pacilo. zatial nieje vymyslene miesto.... datum uz ako tak mame a to je ten 14. ci 15. august...



aj som premyslal nad vsetkym moznym aj nad cestou na Zemplinsku siravu ako spanila jazda, nejake tie zastavky na pumpach atd.. na sirave nejake obcerstvenie grilovacka alebo obed.. a potom cestou spat je letisko v rozhanovciach a tam by sme sa mohli vysantit kto ma zaujem..



-> waldo: Samozrejme ked chceme nieco take riesit, tak kazdy potrebuje nejaky financny obnos, takze sa nemozes urazat ze teras radsej pojdu do roboty zarabat ako nejaku grilovacku na sudkoch... i ked to bol dobry napad...ale co ja mozem vymyslat ked nemam momentalne ani kde si letne disky a gumy pripravit hmm??? vyjadrite sa kto to tu citate a nieco napiste nech mame predstavu ci je vobec nieco mozne vyriesit...
11:41:36
15.07.2010
waldo
-> peterke: uz je skoro polovica prázdnin a nikto nič neriešil...každý vravel vyčkaj času príde leto budú zrazy kľudne aj každý druhy týždeň..A realita?..vážne mi to tak pripadá, že každý si hrabe ako kura na svojom piesočku 8 potom to stráca zmysel. Každý má nejaký problém alebo inú povinnosť a to beriem do úvahy, ale chcelo by to trosku viac iniciatívy k každého strany aby ste potom nemuseli frflať čo bolo zlé a čo mu chýbalo..o tom to je aby sa každý vyjadril a tým napomohol k lepšej úrovni nášho zrazu..tak ako to bolo ešte v zime. Vtedy ste hovorili že je skoro dačo riešiť..no viac by ma zaujímalo čo by ste odpovedali teraz keď je možno najvyšší čas. Čakal som do leta a nič proti ale výsledok stale žiaden..Berte to kazdý ako chcete..každý to vždý pochopí ako chce6
upraveno 2x, naposled 15.07.2010 11:43:24
11:25:38
15.07.2010
Josifek
-> waldo: Tak mne je jedno, ja dojdem aj bez auta ak budem mat odvoz :D
11:22:17
15.07.2010
peterke
-> waldo: vies mne nieje tazke sa prisposobit, rad by som dosiel kedy sa da, ale teraz mam jedno zle obdobie. nic nevychadza a uz vobec okolo auta. preto niesom aktivny ani voci tomu nasmu zrazu, kedze neviem vobec co bude o tyzden...
08:16:47
15.07.2010
waldo
-> Jožynek : -> Josifek: -> peterke: -> Bc. Duso: ked vam sa je viac nez tazke sa prisposobit115
22:37:09
14.07.2010
peterke
8 no vidim, ze nie len mne sa tak "dari"
21:27:25
14.07.2010
Shatter
30
21:07:40
14.07.2010
Ing. Duso
Mam rozobrate auto, chlapci vzdy vydumete daco ked nikto tu nieje :-D
19:10:52
14.07.2010
Josifek
tak ja asi nedojdem aj ked by som velmi rad... STKcku este nemam spravenu a za tych par dni ani nehrozi :/
16:16:40
14.07.2010
Jožynek
JA som od piatku do nedele mimo KE, takže zo mňa nič...
15:58:48
14.07.2010
waldo
-> Bc. Shatter: tak piatok alebo nedela?..tik tak, tik tak3
12:38:07
14.07.2010
Shatter
-> waldo: predbehol si ma..práve som chcel napísať že cez víkend, alebo už aj piatok, večer, by sme mohli spraviť úplne neformálne stretnutie, len tak. Jediným bodom programu by bolo grilovať a baviť sa o veciach čo máme radi 1 . Takže niekedy k večeru, možno aj neskôr než 14:00, trebárs aj 16-17:00, ak nie piatok tak nedeľu, lebo myslím, že v sobotu sa nájde čo to na práci aj doma (teda aspoň u mňa 1 )

No a ja osobne si myslím, že teraz toto stretnutie by mohlo byť na Sudkoch, tuším že mi waldo spomínal že je tam vzadu aj nejaké ohnisko, tak by možno bolo použiteľné. Takže zatiaľ toľko.
09:42:19
14.07.2010
waldo
Cez víkend padlo pár nápadov a tak to hodím do pľacu. Na tento víkend by prišla v úvahu menšia grilovačka alebo opekačka nás všetkých. Samozrejme ze nie každý sa zúčastní, ale aspoň tomu verím, že kto bude môcť a bude mať chuť prísť si určite nájde cestu aby strávil popoludnie v spoločnosti členov SKODA:KLUB:KE. S Bc.Shatterom som uznal za vhodné presunúť naše stretnutia na neskoršiu hodinu z dôvodu, že stráviť celý deň na tej horúčave nie je veľmi príjemné ani vhodné. Preto to posúvame na cca 14 hodinu, no zatiaľ to nie je pevne stanovené. Na výber padli dve miesta a to SUDKY -na druhej strane,vzadu za posledným parkoviskom, alebo NIŽNÁ MYŠĽA-letisko.

Spomeniem pár pre a proti:

MYŠLA

pre: relatívne súkromie, plocha vhodná pre šprint

proti: absencia tieňu-treba nejaké slnečníky alebo pod.



SUDKY

pre: relatívne ľahko dostupné miesto,občerstvenie,tieň

proti: menšie súkromie,žiadne šprinty či preteky



Je to na vás ako sa k tomu vyjadríte, či bude vôbec nejaký záujem spraviť aspoň nejaké stretnutie. Sezóna predsa dávno začala, tak neviem načo čakať. Na jeden jediný zraz ktorý bude v polovici leta?...načo čakať urobme si ho tento víkend a poďme grilovať a opekať !5
upraveno 1x, naposled 14.07.2010 09:43:17
08:46:23
14.07.2010
waldo
-> mirco: ides poctivých 50 a obdivujes okolie 3
23:38:25
09.07.2010
mirco
-> waldo: noo hej dnes som bol lebo niektorí si vedia dávať po meste rýchlostné skúšky tak radšej dávam na cestu pozor dnes som mal dosť keď mi traja nedali prednosť jeden ma obiehal po pravej strane a ešte pri tom sa pred križovatkou stihol rýchlo vopchať predomňa a skoro zrazil aj jednu pani na prechode zato radšej pozerám na tých cvokov čo jadzia po ke ako po pretekárskej dráhe a každý páre 80-90 a niektorí aj viac a pohoda a ja idem 50 a niekedy aj 60 a len kukajú že čo sa deje ...3 sa na nich môžem len baviť 2
22:53:22
09.07.2010
waldo
-> mirco: som ta dnes videl jak si to brazdis po furci..a si bol taky zaneprazdneny soferovanim ze si ma ani nevidel 2
14:58:36
09.07.2010
Ing. Duso
Pani, nejdem... prislo do toho nieco neocakavane.. bavte sa aj za mna..
00:12:13
09.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: noo neviem či sa to tu dozvieme kto ide ale tam už určite 3
23:22:36
08.07.2010
Shatter
-> Bc. Duso: yes, vidime, kto všetko ide? a o ktorej?
21:32:47
08.07.2010
Vlado105L
-> Bc. Duso: ja asi urcite nedojdem
21:22:13
08.07.2010
Ing. Duso
Tuning Trebisov v SOBOTU sa vidime pani dufam 5 3
21:05:11
05.07.2010
Shatter
-> mirco: aha..tak super 4
18:07:59
05.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: ani nie lebo už budem mať zachvíľku aj po zábehu 5 takže som trošku nazbieral km ... a už sa teším na tuning v trebišove na ďalší víkend
16:01:21
05.07.2010
Shatter
-> mirco: zbytočne spálený benzín
15:21:23
05.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: neviem ako som len jednu rýchlostku pozrel ... ale dosť málo áut tam bolo ...
23:44:39
04.07.2010
Shatter
-> mirco: no a ako dopadlo to Čemerné rally?
22:24:42
03.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: mám len tie z minulého roka lebo tento rok neboli škoda noo ... ale ináč pekne dnes jazdili niektorí a jedna honda S2000 nemala chybu krásna jazda ...
12:00:13
03.07.2010
Shatter
-> mirco: potom niekde nahoď foto tých tiet s peknými...autami 1 1
20:38:00
02.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: teraz som našiel aj že v neďelu je Čemerné minirally noo a mám to len za kopcom jedným 2 tak neviem dilemu mám teraz kam ísť pozrieť 3 noo ale asi vyhrá len to bližšie ešte uvidím ... ale zajtra sa isto ide do Ruskova som zvedavý či aj tento rok tam budú také pekné tety s peknými ...2 pred peknými autami 3
19:42:12
02.07.2010
Shatter
-> mirco: šak nevadí aspoň sa povozíme 1
00:33:13
01.07.2010
mirco
-> Bc. Shatter: a kam ? do svidníka ? ale idem iba pozrieť
22:41:09
30.06.2010
Shatter
-> mirco: a keď pojdem ako tvoj co-pilot? 1
18:38:23
28.06.2010
mirco
tak mám tu pre všetkých ďalšiu pozvánku na sobotu 3.7 - Ruskovský slalom 3.ročník, cca 26km od KE, obec Ruskov organizuje slalom, ide sa cez dedinu po bočnej ulici, pekná show, určite aj tento rok bude načo pozerať oplatí sa prísť 4 ... a náhodou nejde niekto v nedeľu pozrieť do Svidníka jazdia sa tam ostré šprinty na 1/4 míle ... noo ako taký je tam menší tuning zraz Poliaci to organizujú začína v sobotu ale to su len také rozjady a v neďelu sa ide na ostro ... ak by niekto šiel kľudne dajte vedieť, lebo ja asi pôjdem kuknúť ...
23:08:27
22.06.2010
Josifek
Na zraz dojdem urcite pokial bude auto pojazdne... Termin je mi viacmenej jedno...
23:02:33
22.06.2010
mirco
-> Bc. Shatter: dobre však ak tak kľudne skoč aspon prevetráš afto 1
19:43:48
22.06.2010
Shatter
-> mirco: sobotu by už malo byť pekne..hm hm..porozmýšľam
12:29:18
22.06.2010
mirco
tak mám tu pre všetkých čo chcú jednu pozvánku na 26.6 - sobota, je 2. Rally špirnt - Čakanovce, cca 23km od KE, začinatok približne od 9 - 9.30hod., ak bude pekne idú sa 3 kolá, všetci ste pozvaní47
21:38:26
20.06.2010
mirco
-> Bc. Shatter: jazdím zatial opatrene radšej noo 2 už sa mi nechce až toľko pod tým stále ležať 3
21:16:43
20.06.2010
Shatter
-> mirco: ak ti zas dačo nekľakne 24
15:48:43
19.06.2010
mirco
noo tak to je celkom fajn takéto niečo, určite som za niejaký takýto výlet, mne je jedno vyhovuje mi to hockedy takže určite prídem ak bude auto pojazdné 1
Extreme Tyres