
A je vidět, že v těch videích to nedělají poprvé, ale mají dlouholeté zkušenosti.
Možná už jsme si za 35 let spotřebního kapitalismu odvykli, ale není tak dávno doba, kdy to podobným způsobem fungovalo i u nás - co v krámě nekoupíš, to si musíš vyrobit...




































