→ Apple STS Chvojkovice-Brod: Mazec, těm červená asi
moc neřiká






a ten maník 5:25 je superman? Sejme ho auto, zvedne se a běží dál 










skapeeeem, ale tak nejak som to uz cakal 




Bejt ten autobusák, tak du na něj ven...








-13°C bo kolik to ukazuje... http://www.youtube.com/wa
tch?v=0zjn4QS13k4&NR=1
&feature=fvwp
)











ale jinak musim uznat ze slape pekne

















