Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 11151 až 11200) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
00:06:30
24.12.2013
dragon_cb_cz
-> Bukaj: Bohužel, já si to asi spletl s těma hliníkovejma, jinde bych asi "kopici" neviděl...
00:00:53
24.12.2013
Bukaj
-> VeTeV: Tak to se dohodni s Dragonem - k těm plastovejm nemám přístup...
23:36:55
23.12.2013
VeTeV
-> Bukaj: spis ten plastak coje na aukru - sice mam novou na aute, ale uz sem ji odrbal...
23:35:50
23.12.2013
Bukaj
-> dragon_cb_cz: jop
23:35:35
23.12.2013
Bukaj
-> VeTeV: Jestli myslíš tu hliníkovou, tak ji máš u mne - příště si koupím novou (tuším, že jsem ji kupoval za 90 Kč, nebo 60? Už nevim...) 4
23:33:40
23.12.2013
VeTeV
-> Bukaj: -> dragon_cb_cz: kuci dohodnete se a pro jednu me poslete 3
23:27:53
23.12.2013
dragon_cb_cz
-> Bukaj: Myslíš tu Mototechnu kterou myslím? 1
23:19:27
23.12.2013
Bukaj
-> dragon_cb_cz:
Tuhle mám jednu novou doma, bez kabeláže. V Mototechně měli ještě ty starší, hliníkové...
21:26:01
23.12.2013
dragon_cb_cz
-> Radek Retro eLeSo: Mám takovej pocit, že jsem jich nedávno někde viděl kopici... ale musím zjistit, zda to nebyl jen pocit :D
19:54:49
23.12.2013
castrol
-> Tomáššš: ten pickup to je krasa
18:09:29
23.12.2013
Cumper
-> Radek Retro eLeSo: Na tohle nikdo nepřihazujte, protože to chci koupit, ale levně11 1
17:10:46
23.12.2013
castrol
-> squalo: akje to zberatel tak nepreda
16:02:08
23.12.2013
matoo
-> squalo 23.12.13 15:57:32: cista provokacia, co?
16:00:17
23.12.2013
Radek Retro eLeSo
tuhle dobovou zásuvku si někdo ošéfujte,novejch se moc nevidí 4

auto.aukro.cz/kabel-i3812 017492.html
15:57:32
23.12.2013
squalo
kto si všimne to béžové na tých fotkách... to by sa oplatilo kupiť keby je na predaj 9
www.autobazar.eu/sk/jawa- 350-california-id4642235.h tml
10:31:44
23.12.2013
Enggik
-> Pavel P..: Předtím se neprodala, tak teď se to zkouší ve ,,válečných" barvách 3 3
23:37:33
22.12.2013
Pavel P..
22:25:46
22.12.2013
banditta
-> cPetan: myslím že interier už není....
14:28:22
22.12.2013
P@wlos
-> Jarda: tak kolik jich potom je solitare??? www.skodateam.cz/MTX_Road ster
12:32:30
22.12.2013
Jarda - zrušená registrace
-> Nwkt: tak v úvahu by přicházela 34 z mého seznamu4 ale moc mi tam nesedí ta Praha
12:04:23
22.12.2013
Vojtik
11:48:43
22.12.2013
Nwkt
-> Jarda: Když to nevíš ani ty, tak to nebude vědět nikdo 3
11:42:00
22.12.2013
Jarda - zrušená registrace
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-MTX-Roadster.php

to by mě zajímalo o kterého se jedná...
23:15:36
21.12.2013
cPetan
-> banditta 21.12.13 11:33:03: Nebejt to z druhýho konce republiky, ozobal bych ho o interiér 8
23:11:23
21.12.2013
Tomaso435
-> banditta: ten sportlie to mělo bejt pavlosoj ne? 40
17:43:35
21.12.2013
banditta
-> Tomaso435: no já koukám co jsem to zde zkopíroval1

auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-120L.php

já chtěl tohle....docela pěkné i se zaplaceným eko poplatkem....
11:38:41
21.12.2013
Tomaso435
-> banditta: u vás se to prodává, u nás vyhazuje... :-D
11:33:03
21.12.2013
banditta
21:14:42
20.12.2013
myschaak AZNP K.Hora
-> J3STER: to je to poslední...jde mi o nový origo ramena...když budeš vědět tak beru dva/tři páry)
19:13:50
20.12.2013
gred
-> Karlos (WIO46): to teda8
18:48:13
20.12.2013
Karlos (WIO46)
Ani pohoňfest neumíte napsat.8
12:27:56
20.12.2013
Pavel P..
-> J3STER: na nějaký poňhofesty nejezdim... takže smůla2
12:18:52
20.12.2013
J3STER
-> Pavel P..: A ty mi..........139 3
Si říkám už aby jsme se někde potkali. Třeba na pohoňfestu.........všechn o ti to spočítám. 3

Opraveno
upraveno 2x, naposled 20.12.2013 23:54:40
12:16:49
20.12.2013
Pavel P..
-> J3STER: ty!3 2
12:14:53
20.12.2013
J3STER
-> Pavel P..: No jistě. Co je ti na tom tak směšnýho?70
12:11:40
20.12.2013
Pavel P..
-> J3STER: a nanejtovat tvrdý silenbloky... to zmákneš doma na koleně žejo3
12:09:25
20.12.2013
J3STER
-> myschaak AZNP K.Hora: To je takový problém dobastlit takovou patku na jiné ramena?
11:06:01
20.12.2013
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Pavel P..: tuším že ju kúpi niekto odtiaľto
10:48:55
20.12.2013
Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora: se vole poperte.....3

jinak pěkná 130ka... limitovaná edice 3
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-130-L-Limitovana-ed ice-stk-32015.php
10:47:31
20.12.2013
myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: jo,tohle mi posílej do sz a ne sem!!!!!!
20:00:31
19.12.2013
Pavel P..
-> Enggik: 42 18
19:20:38
19.12.2013
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Enggik: Rázem stoupla sledovanost o 65 lidí 3
15:14:08
19.12.2013
Enggik
-> Pavel P..: A musít to hned fláknout sem, aby to všichni viděli170 40 Zrušte někdo tohle vlákno 3
14:31:37
19.12.2013
MOLSO
-> Pavel P..: hezkyy 9
14:24:31
19.12.2013
Pavel P..
origo garďácký ramena... dneska už docela vzácnost.
aukro.cz/skoda-100-110-12 0-nova-zadni-ramena-se-sil entbloky-i3799354357.html
11:45:34
19.12.2013
Petr98
-> auta.petr: origa u něho počítám tak 4-5 tisic/ kus. Ceny má až nereálné. Dobře ho znám. Ale zase jednu dobu měl hoooodne špatně sehnatelnych věci.
Extreme Tyres