






















































No, snad se ho někdo ujme a zachová
Docela by mne zajímalo, kolikátej je to kus
Kurňa, stejně tam máte v PV celkem zajímavý kusy









Jedno z prvních 82"ka sociálek. Lak je původní, otázkou jsou ty černý doplňky.


www.autobazar.eu/sk/skdoa
-110r-cupe-id3388999.html