Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 11951 až 12000) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
21:02:09
07.10.2013
Hurdis
-> havlik: Bodejť jsou tací, co ještě ani nestihly všechno vybalit z krabice.
18:08:13
07.10.2013
havlik
-> aDAm: hele muj inzerát asi půl roku starej. No mezi škodovkářema bych řekl že je vcelku pojem do dneška:)
12:58:29
07.10.2013
aDAm
-> U-Geen: on v tomhle kšeftu ještě jede?
08:49:40
07.10.2013
U-Geen
-> aDAm: a neni?
08:20:04
07.10.2013
aDAm
www.rallybazar.sk/index.p hp?option=com...

hehe: "hlava upravená od Sakyho" holt Saky už je asi pojem :-D
22:06:08
06.10.2013
Eidy
-> ochoda: Páč to někdo vzal do ruky, kouknul na to jenom zvenku a řekl si: "Tady je víc materiálu, tak to vrtnu sem." No a už to bylo.
20:38:59
06.10.2013
castrol
-> ochoda: tak tak
20:36:18
06.10.2013
ochoda
-> castrol: A hlavně to tam má ještě výstupky aby tam byl okolo nějaký matroš, ale asi je to šumák.
20:19:40
06.10.2013
castrol
-> ochoda: namalo by to vadit nicomu podla mna ,ale co som kukal na nete su vrtane v prelisoch
20:11:18
06.10.2013
ochoda
-> castrol: Nechá proč má tyhle www.rallybazar.sk/index.p hp?option=com... navrtaný podle mě tak stupidně.
20:10:05
06.10.2013
ochoda
-> P@wlos 06.10.13 09:17:36: Auto celkem dle meho gusta. 2 3
17:25:29
06.10.2013
castrol
-> Tomaso435: frajer nic nezapisuje ale caluje
15:30:32
06.10.2013
Tomaso435
by mě zajímalo jak tato "přestavba" v podobě plátěný střechy podlejhá homologaci... teda spíš zápisu do tp....
15:12:32
06.10.2013
castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : predpokladam ze to bude dorabka ale clovek nikdy nevie
13:37:40
06.10.2013
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> P@wlos 06.10.13 09:17:36: Hmm, tak kombíka Blue Sky vidím prvně.
12:36:13
06.10.2013
castrol
-> Nwkt: ale on uz ma svoj vetracik 1
12:31:46
06.10.2013
Nwkt
-> castrol: Mlč nebo se toho ještě chytne minno
12:31:04
06.10.2013
castrol
-> P@wlos: to je to prave stresne
08:25:04
05.10.2013
P@wlos
00:36:13
05.10.2013
macko KE
-> dragon_cb_cz: 52 a to nemá ani pôvodný motor
ceny má neskutočné napr. predné čelo 2oko Š100 použité za 35 € 41 ja predávam podobné za 10 €
22:25:52
04.10.2013
castrol
-> dragon_cb_cz: on na to po case dojde ked ju nebude moct predat
22:20:58
04.10.2013
dragon_cb_cz
-> castrol: Spíš dost úplně mimo... to auto má cenu s bídou čtvrtinovou a to mu pořád ještě hodně fandím...
22:14:59
04.10.2013
castrol
-> peter55: cena je trocha dost no
22:11:52
04.10.2013
peter55
-> castrol: pekne spravena ale ta cena4
22:01:13
04.10.2013
castrol
20:21:59
03.10.2013
Nwkt
-> Plisek: Jo, už jsm psal 1
20:16:31
03.10.2013
Plisek
19:54:22
03.10.2013
Kuba105
Kluci tohle jsou uxperinenty zaměstnanců co dělali v plastimatech na lisech. V práci máme jednoho co tam za komunistu dělal a že si tam každou odpolední nějakej škodovkář dělal něco na svou novou škodovku. Pak mi donesl igelitku barených kliček na ina a ruzný blbůstky
upraveno 2x, naposled 03.10.2013 19:55:38
19:48:12
03.10.2013
castrol
-> Tomaso435: klucky aj ja ale masku este ne
15:38:33
03.10.2013
stepan
-> kraska98: Červenym nebo čirym plastem se obvykle zkoušejí formy. Takže bych to viděl na zkušební kus.
14:51:19
03.10.2013
Tomaso435
-> kraska98: už sem viděl i takto červené kliky....
14:44:34
03.10.2013
kraska98
Dělaly se někdy takové masky nebo je to jen výtvor nějakého tunera ? auto.bazos.cz/inzerat/... /NOVA-CERVENA-ne-lak---MAS KA-SKODA-105120L-.php
20:18:52
02.10.2013
kraska98
Další krásný mezitypek 2 Poslední dobou se s nimi roztrhl pytel.Navíc za 10 tisíc ? Bral bych bez zaváhání... auto.bazos.cz/inzerat/... /PREDAM-SKODU-120GLS.php
17:10:46
02.10.2013
Tomaso435
-> dragon_cb_cz: desítka je strop :-D víc to pro mě nemá smysl. je to jen "dost" jetý fávo
17:09:15
02.10.2013
dragon_cb_cz
-> Tomaso435: No jo, socko 1
16:57:44
02.10.2013
Tomaso435
-> dragon_cb_cz: za tu cenu muže bejt jakej chce.... :-D
14:22:03
02.10.2013
dragon_cb_cz
Vypadá docela schopně, už jste to někdo viděl? auto.bazos.cz/inzerat/... /skoda-favorit-136-L-10198 9-1-majitel.php
13:48:41
02.10.2013
j_j
-> aDAm: pytlíky jsou jedno...ale ty blatníky model 1969 s ucpávkama jsou na MBX nádherný :)
13:31:22
02.10.2013
auta.petr
-> aDAm: Tak to by asi nejlíp odpověděl majitel, ale myslím si, že vak to má kvůli dobové výbavě a nádobku s motůrkem kvůli funkčnosti.
13:09:56
02.10.2013
aDAm
-> auta.petr: proč to má dvě nádobky na ostřiky? pytlík od gejzíru a pak nějakou plastovou?
08:09:38
02.10.2013
cPetan
-> P@wlos: 31. Favorit 9 Škoda těch sedaček
00:42:43
02.10.2013
macko KE
-> Vlado105L: 40 € by som teda nedal ani ja, no tieto diely sa objavujú veľmi zriedkavo.
Tie diely nenadobudli hodnotu, len to naše skvelé euro je zdrap papiera. Keby sme mali naše staré dobré korunky aj cenovka by bola úplne iná 4
00:25:45
02.10.2013
Vlado105L
-> macko KE 30.09.13 23:47:11: To je veľmi zaujímavé kde tí ľudia na tie ceny chodia. Ja som pred dvoma rokmi kúpil presne také isté límce nerezové, kupoval som ich z bazoša od úplne cudzieho človeka a cenovka 8 eura. Neverím, že za tie dva roky takto nadobudli hodnotu....
00:13:01
02.10.2013
macko KE
-> PD-TOMMY: za tú cenu nepredajné, nedávno boli na bazoši delítka za 550€
Extreme Tyres