skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 12301 až 12350) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
09:52:20
26.08.2013
26.08.2013

ondie
-> krup: Á,SUPER cena za komplet,tedy za kus !
09:51:08
26.08.2013
26.08.2013

Pavel P..
-> krup: co je na tom zajímavýho? vyžraný loukotě za 12tis?

09:46:44
26.08.2013
26.08.2013

krup
20:29:00
25.08.2013
25.08.2013

Eidy
-> m8rinek: Tak nějak. Jede to všude.
19:35:31
25.08.2013
25.08.2013

dragon_cb_cz
-> havlik: Samozřejmě... nějak mi dneska hrabe.
19:33:44
25.08.2013
25.08.2013

havlik
-> dragon_cb_cz: spíš 83-
19:33:11
25.08.2013
25.08.2013

dragon_cb_cz
-> krup: No tak počkat pár let no... teď se testuje 83+?
19:28:56
25.08.2013
25.08.2013

krup
-> dragon_cb_cz: vono nafurt, ale 86+ mě nikdo neostestuje, i kdybych se na hlavu stavěl :)
btw.: forman by byl o kousek kouzelnější než krátké auto ..
.. já třeba teď z čistého rozmaru (noty -> doby příští) zaobstarám formana 136l .. nepojízdnou kurvu schnilou na prach s vyhořelým motorákem :-D
btw.: forman by byl o kousek kouzelnější než krátké auto ..
.. já třeba teď z čistého rozmaru (noty -> doby příští) zaobstarám formana 136l .. nepojízdnou kurvu schnilou na prach s vyhořelým motorákem :-D
19:22:19
25.08.2013
25.08.2013

dragon_cb_cz
-> m8rinek: Natürlich!
19:21:35
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> dragon_cb_cz: Myslíš ,,práce osvobozuje,,? :D
19:20:48
25.08.2013
25.08.2013

dragon_cb_cz
-> m8rinek: No jo, práce šlechtí 

19:15:55
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> dragon_cb_cz: Njn to stejně nestíhám :), přijedu si dom na jednu sobotní erekci a zas valim do hákošska :D.
19:09:54
25.08.2013
25.08.2013

dragon_cb_cz
-> m8rinek: Eko možno ojebávat do konce září 

19:01:31
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> Eidy: Tak předpokládám, že to bude takovej spoďák, krouťák všude kam sáhneš, vačkou otevřený do vyšších otáček a protože to není žádná extra třída tak to bude chodit s nezměněnou spotřebou. Respektive se spotřebou dle hmotnosti nohy řidiče.
Něco jako můj motor... hehe :D.
Něco jako můj motor... hehe :D.
18:55:27
25.08.2013
25.08.2013

Eidy
-> m8rinek: Ono to není jen těch 5kW. Charakterově mě ten motor strašně zaujal.

18:49:35
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> Eidy: Nevěnoval jsem tomu pozornost, bo mi těch 5kw navíc nepřišlo tak zajímavejch, abych z někoho tahal schnilýho formana :)))
Na boku je samolep Sprint na zadních dveřích tušim doplněn o nápis 75HP a na zadním okně je nálepka Motor Excel, ale jestli to spolu souvisí nevim...
Na boku je samolep Sprint na zadních dveřích tušim doplněn o nápis 75HP a na zadním okně je nálepka Motor Excel, ale jestli to spolu souvisí nevim...
18:43:11
25.08.2013
25.08.2013

Eidy
-> m8rinek: To jako na tvým místě bych se o to možná zajímal. Kamarád měl Sprint motor v Rapidu a jezdilo to úžasně.
18:40:16
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> krup: Hehe tak to máš pech už předem, nestihnu se do tý doby dostat ani do Čech...
18:38:18
25.08.2013
25.08.2013

krup
-> m8rinek: bud rád díky :)
Čím dřív, tím líp :p
(Eko už moc dlouho neobejdeme .. )
Čím dřív, tím líp :p
(Eko už moc dlouho neobejdeme .. )
18:36:29
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> krup: Až se budu v lokalitě pohybovat tak hodim lístek za stěrač a uvidíme :))).
18:32:17
25.08.2013
25.08.2013

krup
-> m8rinek: jo, podle mě to smysl má, klidně bych to vzal kvůli TP a agregátu :)
resp. stačí mě tp, dekl karbacu, štítky a spodek (blok) motoru :)
resp. stačí mě tp, dekl karbacu, štítky a spodek (blok) motoru :)
17:48:48
25.08.2013
25.08.2013

m8rinek
-> krup: O jednom nahnilym Sprintoj vim, má smysl se o něj nějak zajímat? Co vše bylo v motoru?
Tak už to vidim.
Tak už to vidim.
17:39:24
25.08.2013
25.08.2013

krup
-> P@wlos: ne-e, de-facto nic, zásadní je zápis do TP a ten dekl na karbecu, všechno ostatní se popř. dodělá :)
viz.: auta5p.eu/zkusenosti/.../ favorit.php
viz.: auta5p.eu/zkusenosti/.../ favorit.php
15:03:47
24.08.2013
24.08.2013

P@wlos
-> krup: tam nebyl třeba jiný kód motoru nebo tak něco?
11:46:52
24.08.2013
24.08.2013

krup
Pro fajnšmekry: auto.aukro.cz/skoda-favor
it-i3480193353.html
Je malá (až zanedbatelná) šance, že je to původní sprint :)
Je malá (až zanedbatelná) šance, že je to původní sprint :)
20:55:54
23.08.2013
23.08.2013

OndraST
20:34:27
23.08.2013
23.08.2013

john simple
19:47:17
23.08.2013
23.08.2013

Plisek
22:38:20
22.08.2013
22.08.2013

castrol
21:23:42
21.08.2013
21.08.2013

Don_pepe
22:25:02
20.08.2013
20.08.2013

isti
12:08:53
18.08.2013
18.08.2013

castrol
-> PD-TOMMY: chod do nej 

00:48:18
18.08.2013
18.08.2013

PD-TOMMY
13:05:08
16.08.2013
16.08.2013

Lukaš12345
-> Anacron: 

09:23:27
16.08.2013
16.08.2013

m8rinek
-> Zazaa: ajo nějak to tu zapadlo mezi vozejčkama...
09:16:00
16.08.2013
16.08.2013

Anacron
-> Lukaš12345: ...a s televizí 

22:32:07
15.08.2013
15.08.2013

Zazaa
-> m8rinek: ale Plho o tom zde jiz 3 dny hovorime :)))
jinak teda Karel ho mel v inzerci uz pred rokem ...
jinak teda Karel ho mel v inzerci uz pred rokem ...
22:20:42
15.08.2013
15.08.2013

m8rinek
Ovšem tohle je zajimavý auto.bazos.cz/inzerat/...
/GIOM.php
20:42:13
15.08.2013
15.08.2013

Lukaš12345
20:04:03
15.08.2013
15.08.2013

m8rinek
14:29:08
15.08.2013
15.08.2013

Eidy
-> Luky: Co by ne? Pokud dosáhneš vhodný otáčky, tak musí fungovat.
14:27:30
15.08.2013
15.08.2013

m8rinek
-> Luky: tady nějakej místní řízek taky rozpůlil turbo a namontoval na něj miniřemeničku a prej to fungovalo...
14:26:33
15.08.2013
15.08.2013

Luky
-> Eidy: to jako fakt funguje tohle? Já právě (i s ohledem na vzhled ostatních částí auta) myslel, že je to jen nějaký hustoplacebo 

14:23:59
15.08.2013
15.08.2013

Eidy
-> Jirk@: Kompresorová část z náklaďáckýho turbodmychadla. O tomhle jsme uvažovali, ale krachlo to na absenci vhodný převodovky do rychla. Jinak je to normální přeplňování kompresorem. Prodávají se přestavbový sady na auta. Bratranec to má v Hondě CTR.
14:20:30
15.08.2013
15.08.2013

Luky
-> Jirk@ 15.08.13 14:16:10: jj, nejspíš přeplňování kompresorem 

14:19:05
15.08.2013
15.08.2013

Pavel P..
-> Pavel P@nkáč: přesně, než se patlat s nějakým vrakem do kterýho zahučí několikrát víc.

14:19:00
15.08.2013
15.08.2013

Nwkt
-> Pavel P@nkáč: To by tam asi nebyla ta zmínka o splátkách, to bude tak za 60-80 

14:17:12
15.08.2013
15.08.2013

Pavel P@nkáč
-> Pavel P..: hmm polestit nacernit popr. neco malo prace pro lakiru a mame libofku skoro bez prace jestli je do 20tis tak bych s kupovanim nevahal:D
14:16:10
15.08.2013
15.08.2013

Jirk@
auto.bazos.cz/inzerat/...
/skoda-100.php
neřešim jak to vypadá, ale copak to tam má místo větráku, nějakej kompresor či co?
neřešim jak to vypadá, ale copak to tam má místo větráku, nějakej kompresor či co?

11:45:12
15.08.2013
15.08.2013

Pavel P..
Něco pro plzeňáky....
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-120L-5tirychlostni- rv86.php
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-120L-5tirychlostni- rv86.php
z televize 