
zacal som ja, uznavam, lebo uz sa tu neda pozerat na kokotiny co zu podaktory bez ostichu pustaju do sveta.





zase hodit se to někomu mohlo...no těžko říct...na nějakýho papa já s*ru, jednak ho neznám a druhak jsem hrozná svině, když mám 2 inzeráty na bazoši a z toho má jednu zamluvenou Embes (tacho na MB v milých, výměnou za něco) a druhou (novej rozdělovač 460 - ouža 120) někdo z virtu za 800,- (ten mi nikdo nebyl schopnej vyměnit za kilí novou 34ku :) ) .... spíš ten můj minulej odkaz eRko za 20ku bylo hezký, ale to už je smazaný :)

















oki, a pak Ti to prodám za 5x násobek 











Je pravda, že 130 tkm to asi fakt nebude.












Ale spíš než na depresi vypadáš na mánii 



Měl jsem za to, že těch let rozdílu tam bude alespoň 5...


Proto možná ty touhy 










