Není nad starou dobrou klasiku

http://youtube.com/watch? v=rYsaa2O5zBY

A ja si furt rikal,koho mi pripomina










































Ale furt lepší než Boreczek






Neco od kazdyho se da, ale ze bych to musel poslouchat to ne... Ja radsi tuc tuc tuc hovnocuc tuc tuc ... 








