co ted prave posloucha Jirik za music

prohledat
13950 příspěvků (zobrazeno 1351 až 1400) od 21.11.2005 do 27.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
07:10:57
21.07.2017
Vojťas
Dneska si asi budu poustet Linkin parky, abych si zavzpominal na to co uz nikdy nezazijem, tzn jejich koncert, na kterym sem byl pred tolika lety ze ani nevim kdy to bylo. Ale byla to pecka, spolu s 30 Seconds to Mars...
In The End [Official HD Music Video] - Linkin Park


pro ty co jeste spí www.novinky.cz/kultura/44 4117-zpevak-linkin-park-sp achal-sebevrazdu.html
upraveno 2x, naposled 21.07.2017 07:34:42
09:58:27
20.07.2017
rsvancara
-> Tomaso435: Ukladli mi auto, ukradli mi auto. Já celej život šetřím, já celej život nežeru, já se na to... (nedořekl). Ukradli mi auto,...3
21:24:02
19.07.2017
Tomaso435
-> rsvancara: mě z toho zůstal velmi často používaný termit "stádium vyspělé miniaturizce" 3
12:27:54
19.07.2017
King
-> rsvancara: 3
12:27:22
19.07.2017
King
-> Jozka: Treponema remix3
04:17:31
19.07.2017
rsvancara
-> Tomaso435: Ještě tam je dobrá scéna, jak Menzlovi pospisujou cestu, konkrétně to je asi takhe: Dovedete si představit, jaké to je cestovat celé světelné roky, studeným nekonečným vesmírem v malém létajícím talíři..... s takovýmhle hovadem? :-D
22:58:18
18.07.2017
Jozka
-> Tomaso435: Nebo tak..3
21:32:11
18.07.2017
Tomaso435
-> Vojťas: naprostá klasika :D
21:22:02
18.07.2017
Tomaso435
-> Jozka: pomalu s ním celou Prahu nakazím.. Prahu nakazím 3
21:13:43
18.07.2017
Jozka
To je nějaký slabý s těma křidýlkama.. 4 si pamatuju jinou verzi: "Chytila jsem na pasece divný hmyz, u nás doma se mu říká syfilis - zůstane se mnou a já s ním, pomalu ho mezi lidi rozšířím háhá rozšířím (koncem už si nejsem po těch letech jistej).
21:09:21
18.07.2017
Vojťas
-> Tomaso435 18.07.17 21:01:45: ...kaviarovy tousty 3 3

To sem neviděl, ale už to stahuju 1
upraveno 1x, naposled 18.07.2017 21:10:58
21:01:45
18.07.2017
Tomaso435
-> Vojťas:
Srdečný pozdrav 5 - rezervace
1:46 3 3 a 4:55 3 3 3
19:30:47
18.07.2017
Vojťas
S těma studánkama... nedávno jsem byl na křtu opravene studánky, a byl tam farář. Pojal to dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a také k tomu patřičný verš, s prosbou abychom se přidali, pač to určitě každý zná... a jak začal ty verše "Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes..." Tak první co mě problesklo hlavou a začal jsem to málem říkat nahlas 3 3 ... Znám benzínovou studánku, kde nejhlubší je les, tam stačí škrtnout zápalku a letíš do nebes. By se asi divil, pan Kolovratník
1
19:09:50
18.07.2017
rsvancara
-> King: Chytila jsem na pesece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka. A ten zbytek, co já vim, nad plamínkem sirky upálím, pěkně upálím3
09:17:14
17.07.2017
Tomaso435
-> King: 3 3 3 3 3
21:44:18
16.07.2017
Syny
-> King: 3 3 3
21:09:46
16.07.2017
King
-> rsvancara:
Chytila jsem na pasece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka...nožičky...tyka dla....prdelka mu potom sama upadla, sama upadla...:-)
19:24:05
16.07.2017
Tomaso435
-> rsvancara: néasi 3 3
19:19:07
16.07.2017
rsvancara
-> Tomaso435: Chytila jsem na pasece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka... :-D
19:09:31
16.07.2017
Tomaso435
chytila jsem na pasece žížalu - Dáda Patrasová
40 3
00:27:24
07.07.2017
King
-> Jirik_Tuňák1983: Dik, konecne neco relativne soucasnyho s nedoprasenym masteringem jak pro hlušce :-)
20:08:52
06.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> Jirik_Tuňák1983 01.07.17 16:14:19: Hodně příjemně se to poslouchá. 4 Kdo ještě neslyšel, doporučuji.
upraveno 1x, naposled 06.07.2017 20:09:39
17:42:13
02.07.2017
Tomaso435
Morčata na útěku - Životní úděl dojiče Antonína Stručného (Di do prdele!)
3 3 3
16:14:19
01.07.2017
Jirik_Tuňák1983
Angus And Julia Stone - Memories Of An Old Friend Full Album
16:36:07
30.06.2017
King
-> Jirik_Tuňák1983: Zajimavy je, ze vetsina lidi z nasi polsky pobocky jsou naprosto v pohode - nejspis probehla prisna selekce na vstupu :-) To je jako kdybych chtel hodnotit Slovaky jako celek podle tech mentalnich gigantu, co u nas v automobilce hakujou na pasu a vecer se pak jdou zdunet do hopody na plavecaku, aby si mohli nahlas vymenovat sprostarny a nasledne si rozbit drzky :-)
21:47:06
27.06.2017
Jirik_Tuňák1983
-> krtik 27.06.17 16:57:07: Poláci jsou asi největší dementi, se kterými můžeš přijít do styku. V práci, na silnici, ve frontě u pokladny atd. Je jen málo míst na světě, kam jejich smradlavá noha nevkročila. Postupně si na ně vypěstuješ alergii. A to není jen můj pocit, ale všech lidí, kteří s nimi dělají.
16:57:07
27.06.2017
krtik
-> Jirik_Tuňák1983 26.06.17 14:01:38: Na co jako narážíš?! 3
...co jsem to tak na trubce viděl, tak v PL je tento žánr celkem normální. Ovšem to není v rozporu s tvým míněním 1.
16:33:04
27.06.2017
ochoda
-> Jirik_Tuňák1983: Moc ne, ale minule mi to dělalo na mozek docela příjemně. 1
15:41:03
27.06.2017
Jumbo
Five Finger Death Punch - House Of The Rising Sun


Na uklidnění v práci... Cca od 1:50...
16:27:13
26.06.2017
castrol
-> krtik: presne taku istu helmu mam aj ja na zvaranie 1
14:01:38
26.06.2017
Jirik_Tuňák1983
Něco na rozředění žumpy.
Kasabian - Man of Simple Pleasures

Kasabian - Cutt Off
10:49:40
23.06.2017
krtik
Tak je to fajn kucí 1:
Diley - Iza z Matiza (Oficjalny teledysk)
12:38:58
21.06.2017
Jirik_Tuňák1983
Příjemné, oblíbenou mám Forrest
https://m.youtube.com/wat ch?v=fYoMrvYrzIg
21:41:27
17.06.2017
spartra
666 Paradox
21:44:58
16.06.2017
Jirik_Tuňák1983
Pronikl jste někdo do tvorby uskupení Wardruna, popř. multiinstrumentalisty Forndom? Prostě něco obdobného ze severu?
17:00:52
16.06.2017
J3STER
-> Jirik_Tuňák1983: Tohle je recese. 3 3 3
KOUŘ - Je to fajn - Klip z filmu
09:32:48
16.06.2017
Bukaj
-> J3STER 16.06.17 00:01:17: Když už nějaký text písně zažít, tak bych si to představoval třeba takto:
https://www.youtube.com/w atch?v=onydrk1TYGM

Nebo (ale to už je sci-fi) takto:
Smokie - Oh Carol (Official Video)


1
00:10:57
16.06.2017
J3STER
00:01:17
16.06.2017
J3STER
-> Jirik_Tuňák1983 14.06.17 00:59:05: Z recese je ta znělka, ale když jsem si našel překlad textu Hey Boy, a přihlédnu k MOLSOvu Achtung die Kurve! tak ro vypadá komicky.40 Jinak pěkná melodie, a zažít něco takového a nechytnout nějaké breberky nebo něco horšího by nebylo na škodu.4 3

Tak jsem si prošel nějaké výtvory Verony a je to ........ jak to slušně říct.....3
upraveno 2x, naposled 16.06.2017 00:30:57
22:04:53
14.06.2017
castrol
-> Jirik_Tuňák1983: 3
21:57:23
14.06.2017
Jirik_Tuňák1983
-> castrol 14.06.17 21:04:10: Chtěl jsem sem dát Philipa Glasse a Shigeru Umebayashiho, kterého jsem poslouchal dnes, ale vzdávám se. 3
21:04:10
14.06.2017
castrol
-> J3STER 14.06.17 00:28:06: ked Veronu tak totok
Verona - Ztracená bloudím (official music video)
20:59:41
14.06.2017
Tomaso435
Chalupáři - Parodie
3 3
18:09:25
14.06.2017
MOLSO
-> J3STER: Achtung ! Kurve 3 3
00:59:05
14.06.2017
Jirik_Tuňák1983
-> J3STER 14.06.17 00:28:06: To je taky z recese? 1
00:28:06
14.06.2017
J3STER
Verona - Hey Boy
23:56:21
13.06.2017
J3STER
Taky mjůzik. 40
Pozor zakruta - original.wmv
18:25:13
13.06.2017
King
-> Jirik_Tuňák1983: Ovšem strašnější bylo, jak jsme z toho byli v šestce vodvařený :-) Ovšem vždycky lze laťku posunout o kus výš! :-)
Josef Laufer vs. kapitan Minarik - Svobodna Evropa must die!
07:34:21
13.06.2017
Jirik_Tuňák1983
-> J3STER 12.06.17 23:43:36: Další důkaz toho co by někteří vůbec dělat neměli, to bylo strašný už v té době. 3
upraveno 1x, naposled 13.06.2017 07:35:12
Extreme Tyres