Dneska si asi budu poustet Linkin parky, abych si zavzpominal na to co uz nikdy nezazijem, tzn jejich koncert, na kterym sem byl pred tolika lety ze ani nevim kdy to bylo. Ale byla to pecka, spolu s 30 Seconds to Mars...
pro ty co jeste spí www.novinky.cz/kultura/44
4117-zpevak-linkin-park-sp
achal-sebevrazdu.html
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
09:58:27
20.07.2017
20.07.2017

rsvancara
-> Tomaso435: Ukladli mi auto, ukradli mi auto. Já celej život šetřím, já celej život nežeru, já se na to... (nedořekl). Ukradli mi auto,...

21:24:02
19.07.2017
19.07.2017

Tomaso435
-> rsvancara: mě z toho zůstal velmi často používaný termit "stádium vyspělé miniaturizce" 

12:27:54
19.07.2017
19.07.2017

King
-> rsvancara: 

12:27:22
19.07.2017
19.07.2017

King
-> Jozka: Treponema remix

04:17:31
19.07.2017
19.07.2017

rsvancara
-> Tomaso435: Ještě tam je dobrá scéna, jak Menzlovi pospisujou cestu, konkrétně to je asi takhe: Dovedete si představit, jaké to je cestovat celé světelné roky, studeným nekonečným vesmírem v malém létajícím talíři..... s takovýmhle hovadem? :-D
22:58:18
18.07.2017
18.07.2017

Jozka
-> Tomaso435: Nebo tak..

21:32:11
18.07.2017
18.07.2017

Tomaso435
-> Vojťas: naprostá klasika :D
21:22:02
18.07.2017
18.07.2017

Tomaso435
-> Jozka: pomalu s ním celou Prahu nakazím.. Prahu nakazím 

21:13:43
18.07.2017
18.07.2017

Jozka
To je nějaký slabý s těma křidýlkama..
si pamatuju jinou verzi: "Chytila jsem na pasece divný hmyz, u nás doma se mu říká syfilis - zůstane se mnou a já s ním, pomalu ho mezi lidi rozšířím háhá rozšířím (koncem už si nejsem po těch letech jistej).
si pamatuju jinou verzi: "Chytila jsem na pasece divný hmyz, u nás doma se mu říká syfilis - zůstane se mnou a já s ním, pomalu ho mezi lidi rozšířím háhá rozšířím (koncem už si nejsem po těch letech jistej).19:30:47
18.07.2017
18.07.2017

Vojťas
S těma studánkama... nedávno jsem byl na křtu opravene studánky, a byl tam farář. Pojal to dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a také k tomu patřičný verš, s prosbou abychom se přidali, pač to určitě každý zná... a jak začal ty verše "Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes..." Tak první co mě problesklo hlavou a začal jsem to málem říkat nahlas
... Znám benzínovou studánku, kde nejhlubší je les, tam stačí škrtnout zápalku a letíš do nebes. By se asi divil, pan Kolovratník

... Znám benzínovou studánku, kde nejhlubší je les, tam stačí škrtnout zápalku a letíš do nebes. By se asi divil, pan Kolovratník
19:09:50
18.07.2017
18.07.2017

rsvancara
-> King: Chytila jsem na pesece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka. A ten zbytek, co já vim, nad plamínkem sirky upálím, pěkně upálím

09:17:14
17.07.2017
17.07.2017

Tomaso435
-> King:


21:44:18
16.07.2017
16.07.2017

Syny
-> King:


21:09:46
16.07.2017
16.07.2017

King
-> rsvancara:
Chytila jsem na pasece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka...nožičky...tyka dla....prdelka mu potom sama upadla, sama upadla...:-)
Chytila jsem na pasece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka...nožičky...tyka dla....prdelka mu potom sama upadla, sama upadla...:-)
19:24:05
16.07.2017
16.07.2017

Tomaso435
-> rsvancara: néasi


19:19:07
16.07.2017
16.07.2017

rsvancara
-> Tomaso435: Chytila jsem na pasece motýlka, nejdřív jsem mu utrhala křidýlka... :-D
00:27:24
07.07.2017
07.07.2017

King
-> Jirik_Tuňák1983: Dik, konecne neco relativne soucasnyho s nedoprasenym masteringem jak pro hlušce :-)
20:08:52
06.07.2017
06.07.2017

Jirik_Tuňák1983
-> Jirik_Tuňák1983 01.07.17 16:14:19: Hodně příjemně se to poslouchá.
Kdo ještě neslyšel, doporučuji.
Kdo ještě neslyšel, doporučuji.17:42:13
02.07.2017
02.07.2017

Tomaso435
16:36:07
30.06.2017
30.06.2017

King
-> Jirik_Tuňák1983: Zajimavy je, ze vetsina lidi z nasi polsky pobocky jsou naprosto v pohode - nejspis probehla prisna selekce na vstupu :-) To je jako kdybych chtel hodnotit Slovaky jako celek podle tech mentalnich gigantu, co u nas v automobilce hakujou na pasu a vecer se pak jdou zdunet do hopody na plavecaku, aby si mohli nahlas vymenovat sprostarny a nasledne si rozbit drzky :-)
21:47:06
27.06.2017
27.06.2017

Jirik_Tuňák1983
-> krtik 27.06.17 16:57:07: Poláci jsou asi největší dementi, se kterými můžeš přijít do styku. V práci, na silnici, ve frontě u pokladny atd. Je jen málo míst na světě, kam jejich smradlavá noha nevkročila. Postupně si na ně vypěstuješ alergii. A to není jen můj pocit, ale všech lidí, kteří s nimi dělají.
16:57:07
27.06.2017
27.06.2017

krtik
-> Jirik_Tuňák1983 26.06.17 14:01:38: Na co jako narážíš?! 
...co jsem to tak na trubce viděl, tak v PL je tento žánr celkem normální. Ovšem to není v rozporu s tvým míněním
.

...co jsem to tak na trubce viděl, tak v PL je tento žánr celkem normální. Ovšem to není v rozporu s tvým míněním
.16:33:04
27.06.2017
27.06.2017

ochoda
-> Jirik_Tuňák1983: Moc ne, ale minule mi to dělalo na mozek docela příjemně. 

15:41:03
27.06.2017
27.06.2017

Jumbo
16:27:13
26.06.2017
26.06.2017

castrol
-> krtik: presne taku istu helmu mam aj ja na zvaranie 

14:01:38
26.06.2017
26.06.2017

Jirik_Tuňák1983
12:38:58
21.06.2017
21.06.2017

Jirik_Tuňák1983
Příjemné, oblíbenou mám Forrest
https://m.youtube.com/wat ch?v=fYoMrvYrzIg
https://m.youtube.com/wat ch?v=fYoMrvYrzIg
21:44:58
16.06.2017
16.06.2017

Jirik_Tuňák1983
Pronikl jste někdo do tvorby uskupení Wardruna, popř. multiinstrumentalisty Forndom? Prostě něco obdobného ze severu?
09:32:48
16.06.2017
16.06.2017

Bukaj
-> J3STER 16.06.17 00:01:17: Když už nějaký text písně zažít, tak bych si to představoval třeba takto:
https://www.youtube.com/w atch?v=onydrk1TYGM
Nebo (ale to už je sci-fi) takto:

https://www.youtube.com/w atch?v=onydrk1TYGM
Nebo (ale to už je sci-fi) takto:

00:10:57
16.06.2017
16.06.2017

J3STER
00:01:17
16.06.2017
16.06.2017

J3STER
-> Jirik_Tuňák1983 14.06.17 00:59:05: Z recese je ta znělka, ale když jsem si našel překlad textu Hey Boy, a přihlédnu k MOLSOvu Achtung die Kurve! tak ro vypadá komicky.
Jinak pěkná melodie, a zažít něco takového a nechytnout nějaké breberky nebo něco horšího by nebylo na škodu.

Tak jsem si prošel nějaké výtvory Verony a je to ........ jak to slušně říct.....
Jinak pěkná melodie, a zažít něco takového a nechytnout nějaké breberky nebo něco horšího by nebylo na škodu.

Tak jsem si prošel nějaké výtvory Verony a je to ........ jak to slušně říct.....

22:04:53
14.06.2017
14.06.2017

castrol
-> Jirik_Tuňák1983: 

21:57:23
14.06.2017
14.06.2017

Jirik_Tuňák1983
-> castrol 14.06.17 21:04:10: Chtěl jsem sem dát Philipa Glasse a Shigeru Umebayashiho, kterého jsem poslouchal dnes, ale vzdávám se. 

21:04:10
14.06.2017
14.06.2017

castrol
-> J3STER 14.06.17 00:28:06: ked Veronu tak totok
18:09:25
14.06.2017
14.06.2017

MOLSO
-> J3STER: Achtung ! Kurve


00:59:05
14.06.2017
14.06.2017

Jirik_Tuňák1983
-> J3STER 14.06.17 00:28:06: To je taky z recese? 

18:25:13
13.06.2017
13.06.2017

King
07:34:21
13.06.2017
13.06.2017

Jirik_Tuňák1983
-> J3STER 12.06.17 23:43:36: Další důkaz toho co by někteří vůbec dělat neměli, to bylo strašný už v té době. 

![In The End [Official HD Music Video] - Linkin Park](https://i.ytimg.com/vi/eVTXPUF4Oz4/mqdefault.jpg)

















