-> Jirik_Tuňák1983: Jo, přesně.. v podstatě celý desky Let's dance a ta po ní.. Tonight.. (asi).
22:24:04 04.04.2016
Jirik_Tuňák1983
-> Jozka 04.04.16 22:15:00: Myslíš Let's dance, China girl a nebo tragické Dancing in the street s Mickem Jaggerem?? To byly fakt serky, to máš recht.
22:15:00 04.04.2016
Jozka
-> Jirik_Tuňák1983: Tak ale původní ranař(i) chyběj.. ne kecám, je to dobrý. Spíš jsem mířil na Bowieho onehdy - tomu tu rockovost věřím asi jako soudruhům z Queen třeba. Ale taky kecám, Bowie se dá (až na totální sra*ky zkraje 80. let) a těm Queen jsem dobově jejich No. I taky "sežral"..
22:06:54 04.04.2016
Jirik_Tuňák1983
-> Jozka 04.04.16 21:49:17: Ale stejně tam Iggymu hostuje jako kytarista Josh z Queens of the stone age níže a je to i slyšet. Nové od Iggyho jsem odchytával hned.
-> MimiMB: Ty seš vážně případ pro Chocholouška :-D :-D
20:55:19 28.03.2016
MimiMB
Ja ščul žerem Hanu Hegerovú čerešne
17:11:41 28.03.2016
Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Jojo, Lordi sou super. Nevybavuju si vyslovene spatnou pisnicku od nich.
16:37:39 28.03.2016
David29
Hele, a co tohle?
Písnička se mi líbí dlouho, ale netušil jsem kdo ji vlastně zpívá...
Lordi - Hard Rock Hallelujah (Finland) 2006 Eurovision Song Contest Winner
A ta za těma klávesama... Jako zajímavá paní
21:25:07 27.03.2016
krtik
Při tom videu jsme si vzpomenul na Tomasa .
Wohnout - Don Číčo
Tak doufám, se ti bude líbit Tomíku .
23:20:50 25.03.2016
dragon_cb_cz
-> David29: Lzzy Hale je dobrá
23:10:19 25.03.2016
David29
Co říkáte na tohle? Hodně to hráli na Rockzone, a konečně jsem ji našel :-)
Halestorm - "Amen" [Official Music Video]
A konečně jsem našel i tuhle, co na Rockzone hráli předtím a já ji furt nemohl najít :-)
Halestorm - Apocalyptic [Official Video]
22:51:14 25.03.2016
Jozka
.. a přípravu na zejtra, i když to bude bez Ambrože.
Hudba Praha - Mama, Tata
22:49:02 25.03.2016
Jozka
Jsem si dneska udělal pěknej večer..
Led Zeppelin - Immigrant Song (Live 1972) (Official Video)
22:39:36 25.03.2016
dragon_cb_cz
-> Pavel P..: Jako relax občas dobrý... ale maj tak nějak všechny songy stejný Ale texty občas vtipný, to jo
20:55:31 24.03.2016
Pavel P..
něco trochu svižnějšího... celkem mě to chytlo
Powerwolf - Army Of The Night (Masters of Rock 2015 DVD)®
02:07:58 24.03.2016
MerHanz
Jo jo, nezbejvá, než na parádní hudbu vzpomínat
Rick Springfield - Love Somebody (Official Video)
13:39:36 23.03.2016
Kocvin
Thrashová balada jak má být..
Overkill - Playing With Spiders/Skullkrusher
21:32:31 20.03.2016
Borderer
Tak opět trochu něco jinýho u této bandy rockerů.
J. Geils Band - Freeze Frame
20:32:43 19.03.2016
MerHanz
-> U-Geen: Tak to je veliká škoda. I přez zřejmou neanglickou angličtinu byla mocně suprová. Podle mě lepší jak jejich původní zpěvačka ( na jména nemám hlavu ).
19:24:36 19.03.2016
bouchy
Tak teda
John Lennon Sweet Toronto 1969
19:08:52 19.03.2016
castrol
Morčata na útěku - Mix dva tisíce třináct [Tradice z krabice] (2013)
09:47:59 18.03.2016
U-Geen
-> MerHanz: jj. skoda ze Noemi odesla, dneska tusim vychazi novy album, tak jsem zvedavej na novou zpevacku
-> U-Geen 18.03.16 01:51:45: Já narážel spíše na ty kurvy jako je ta co se houpe nahá s těma koulema (Miley) apod. Příp. ty, které div nesouloží na pódiu. To už je spíš pro ty mladý.