skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
18:12:40
15.01.2016
15.01.2016

Bedřich - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983: Dát Landu po Bowiem chce hodně velkou odvahu.
17:57:46
15.01.2016
15.01.2016

Jirik_Tuňák1983
-> Bedřich - zrušená registrace 15.01.16 17:47:53: No, když tady po něm následoval Landa, tak tady pochopení nehledej. Ale jsem rád, že jsi se ozval. Už jsem myslel, že v tom zůstanu sám. 

17:47:53
15.01.2016
15.01.2016

Bedřich - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983: A kolik lidi má koule na klip k Life on Mars?Poslední deska už není jen o hudbě.V tom už je daleko více.Stejně jako v celém jeho životním díle.
16:11:49
15.01.2016
15.01.2016

colaczech
Tak tacho tam je ještě landova "normalni stopa", klip i hudba. Ale král a klaun, tam už je vidět i slyšet že mu asi ruplo v bedně žitovy
Starší věci od něj si poslechnu, ale ty nové to jde mimo mě.
Starší věci od něj si poslechnu, ale ty nové to jde mimo mě.15:18:06
15.01.2016
15.01.2016

havlik
-> MajoLR: hrozný
15:15:13
15.01.2016
15.01.2016

MajoLR
15:04:43
15.01.2016
15.01.2016

MajoLR
14:51:42
15.01.2016
15.01.2016

Jirik_Tuňák1983
-> Bedřich - zrušená registrace 15.01.16 14:15:23: To jsem neřekl. Ale každej nebude mít koule to poslouchat. Mimochodem, už jsem nečekal, že na to někdo vůbec zareaguje.
14:15:23
15.01.2016
15.01.2016

Bedřich - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983: Nelíbí se?Já myslím, že se opět projevila jeho genialita.Stejně jako Queen nebo podobní i když zemřeli nikdy nezemřou...
14:05:29
13.01.2016
13.01.2016

Jirik_Tuňák1983
Tak takovej nával temnoty a deprese v posledním albu Black star vč. stejnojmenného songu a např. ještě Lazarus (i s ohledem na text), jsem už dlouho neviděl. 

23:02:38
12.01.2016
12.01.2016

Jirik_Tuňák1983
-> THOMMY 11.01.16 17:51:19: Vybavuješ si ho s Queenama v Under Pressure
?
Jinak z klasic např.
Z těch novějších se mi líbila hodně třeba tato:
Z posledního alba před smrtí jsem slyšel jen něco a to bude chtít asi přechroupat.
?Jinak z klasic např.
Z těch novějších se mi líbila hodně třeba tato:
Z posledního alba před smrtí jsem slyšel jen něco a to bude chtít asi přechroupat.
22:44:07
11.01.2016
11.01.2016

Vojťas
-> Jirik_Tuňák1983: ale musel by to admin vypnout z nectenejch

22:18:24
11.01.2016
11.01.2016

MOLSO
-> Jirik_Tuňák1983: a kto by tam chodil ? 

22:17:48
11.01.2016
11.01.2016

Jirik_Tuňák1983
Nechci zde podněcovat nějaké nenávistné nebo nedejbože diskriminační nálady, ale jsem pro založení samostatného tématu
"co poslouchá ŠKODA 120 GLS za music".
"co poslouchá ŠKODA 120 GLS za music".

17:51:19
11.01.2016
11.01.2016

THOMMY
19:58:45
03.01.2016
03.01.2016

ŠKODA 120 GLS
18:59:19
01.01.2016
01.01.2016

francomk
-> MOLSO: Hovado, to si si nemohol odpustiť 

11:08:57
01.01.2016
01.01.2016

castrol
-> MOLSO: lunetici z ruska
-> Jirik_Tuňák1983: tiez ma bavia, konecne nieco ine
-> Jirik_Tuňák1983: tiez ma bavia, konecne nieco ine
03:20:26
01.01.2016
01.01.2016

MOLSO
21:08:21
31.12.2015
31.12.2015

Göring - zrušená registrace
20:55:50
31.12.2015
31.12.2015

Jirik_Tuňák1983
-> castrol 27.12.15 14:46:44: Mám za těch pár dní Blurryface docela naposlouchané a je to fakt super. Každá písnička je jiná a zajímavá. Za Jižího příjemné překvapení. 

01:11:08
30.12.2015
30.12.2015

maritn91
Chlapi nevím do kterého tématu to napsat tak to hodím sem. Nevíte někdo kde sehnat vysílací stanici k bezdrátovým sluchátkům? Díky
11:48:43
29.12.2015
29.12.2015

m8rinek
-> Flasch1994: Axl už je jako legenda mrtvej mnohem dýl než Lemmy...
10:45:34
29.12.2015
29.12.2015

Flasch1994
Tak z legend mých mladistvých let už mi zbyl jen Axl Rose.
https://www.youtube.com/w atch?v=XUJ0IYZKLvE

https://www.youtube.com/w atch?v=XUJ0IYZKLvE
18:10:42
27.12.2015
27.12.2015

castrol
-> Jirik_Tuňák1983: no zatial som to ocul len ne europe2 ale hraju tot tam casto
17:58:28
27.12.2015
27.12.2015

Jirik_Tuňák1983
14:46:44
27.12.2015
27.12.2015

castrol
-> Jirik_Tuňák1983 26.12.15 16:18:06: ta prva sa mi najviac paci a hned ma zaujala ked som ju ocul v radiu
16:18:06
26.12.2015
26.12.2015

Jirik_Tuňák1983
11:46:19
23.12.2015
23.12.2015

King
-> ŠKODA 120 GLS: No konecne neco poradnyho :-) Quattro stagioni mam asi v deseti verzich podle nalady - nejradsi mam od Pinnocka a pak jednu ne zrovna komorni verzi s Karajanem. Narodit se Antonio do nasi doby, tak prehazuje prachy vidlema :-)
20:31:49
22.12.2015
22.12.2015

RoboSK
17:17:08
15.12.2015
15.12.2015

m8rinek
18:35:10
10.12.2015
10.12.2015

MerHanz
20:59:35
09.12.2015
09.12.2015

Pavel P..
23:56:13
04.12.2015
04.12.2015

Pavel P..
23:08:56
04.12.2015
04.12.2015

Pavel P..
23:03:21
04.12.2015
04.12.2015

King
-> suri: Nevim, co v ty A8 je za zazrak, ale obecne v aute nejsou idealni podminky pro poslech. Otazkou je i nastaveni toho soundsystemu, protoze vetsine se libi ekvalizace ve stylu "bum-cink" a v neposledni rade jde i o kvalitu toho materialu na poslech - z radia je to humus fialovej a nejaky empetrosky z kalnejch vod Internetu to taky nerozsvitej. Netvrdim, ze analog nema "neco do sebe", ale z casti je jeho vetsi "poslouchatelnost&qu
ot; dana rim, ze LP nebo na paskach se dochovaly veci s nedoprasenou dynamikou, pripadne se tyhle lahudky pro "postizenou" mensinu jeste vyrabej. Osobne se "digitalu" nebranim a v podstate je to muj nejkvalitnejsi zdroj muziky. Ovsem na kvalitni konverzi D/A nestaci blackbox za 30 ecek z Ciny nebo on-board zvukovka 12+1. I kdyz spravnej digitalni priblblik, se bude do krve hadat, ze kdyz bez chyb prectu CDcko nebo nactu data z HDD, tak konverzi obstara stejne dobre lacina zvukovka jako treba DAC za desetitisice v ceskejch...
21:49:45
04.12.2015
04.12.2015

RoboSK
21:30:18
04.12.2015
04.12.2015

suri
-> King 04.12.15 15:27:26: njn , ja som sa posledne viezol v A8 s nejakým tým prémiovým soundsystémom , no gule to má , ale ten zvuk je strašne umelý , hold analog je analog , a v kope songov sa to podstatné stratilo ...
15:32:08
04.12.2015
04.12.2015

Tomaso435
-> King: jojo ten impuls neposlouchám právě proto, že to poslouchat nejde. rve i to uši a přivádí k šílesntví :D
15:27:26
04.12.2015
04.12.2015

King
-> palinator: Jako priklad toho, co je "dobry" muze slouzit jakykoliv album libovolnyho zanru do rekneme do poloviny 90. let. Tzv. loudness war zacala sice podstatne driv, ale porad byl dynamickej rozsah vydavany hudby natolik velkej, ze to nebyl problem. Pak se zacaly kapely a vydavatelstvi "prervavat" a dopracovaly se az k dnesnim extremum, kde nektery popovy ci metalovy skvosty maji pomer mezi "stredni hodnotou" pisnicky a maximalni moznou hladinou hlasitosti mrtvolny 3-4dB. Naproti tomu jedno z prvnich vydanych CD vubec - Brothers in Arms (1984?) ma DR asi 15dB a do dneska je navzdory pokroku v zaznamu, masteringu a technologiich vubec povazovany za etalon kvality.
Krasne je to slyset pri porovnani originalnich nahravek ze 70.-80. let vs. ruzny nedavny remastery a "The best of", kdy original se da poslouchat v volume nekde v polovine, ale remaster rve jak smyslu zbavenej s knoflikem skoro na minimu.
Priklad desivy komprese contentu je treba vysilani Impulzu nebo Fajn radia. Naproti tomu treba Vltava, Dvojka, radiozurnal nebo Blanik jsou daleko poslouchatelnejsi (ted nemyslim obsah :-)
Edit: AZSko a Tesla bedny na odhaleni shitu imho stacej ;-)
Krasne je to slyset pri porovnani originalnich nahravek ze 70.-80. let vs. ruzny nedavny remastery a "The best of", kdy original se da poslouchat v volume nekde v polovine, ale remaster rve jak smyslu zbavenej s knoflikem skoro na minimu.
Priklad desivy komprese contentu je treba vysilani Impulzu nebo Fajn radia. Naproti tomu treba Vltava, Dvojka, radiozurnal nebo Blanik jsou daleko poslouchatelnejsi (ted nemyslim obsah :-)
Edit: AZSko a Tesla bedny na odhaleni shitu imho stacej ;-)


Ten klip nemá chybu!!!







Čekal bych to tak za rok. 
![twenty one pilots: Stressed Out [OFFICIAL VIDEO]](https://i.ytimg.com/vi/pXRviuL6vMY/mqdefault.jpg)


















