Tohle nevím jestli dát sem, nebo o téma vedle




















to není vůbec špatny. 












Ta jde do playlistu.









Občas mi to do playlistu skoči a spíš než hudebně je to zajímavý... vizuálně 




tak třeba příště.










Ale u toho Gorana sem to po pár vteřinách vzdal a poslechl si to zrychleně proskákáním na vhodná místa dle náhledů

