
-> dragon_cb_cz: Také to není nic co bych poslouchal, ale ta rozlučková skladba je parádní
No ale tomu zpěvu jde alespoň rozumět oproti některým jiným kapelam.

No ale tomu zpěvu jde alespoň rozumět oproti některým jiným kapelam.









Pro mňa je stále folk metal/pagan metal styl, který si poslechnu enem občas, takže toho moc neznám. Celkově vzato znám v jen něco od Korpiklaanů, Skyforger, Ensiferum a možná bych na disku našel ešče něco.





































