A ty si takovou hovadinu zapamatuješ pro každou stránku sólo?






















). Tím spíše, že by v heslech měla bejt nějaká obnova. Už jsem kolikrát přemejšlel nad tím, jak udělat velkou revizi hesel a postavit je tak, aby byly třeba složený z názvu webu a nějakýho dalšího klíče. Jenže, co když web změní název? 






























No, na druhou stranu, zas tak složité to nebylo, prostě jsem vyhrabal a shromáždil všechna svoje historická data, co jsem kde našel a ta jsem musel sloučit, což se rovnalo porovnání obsahu a vylezlo z toho třeba to, co jsem popsal. Mnohem horší bylo slučování různých starých neverzovaných záloh zdrojáků, kde se už není moc čeho chytit. Z toho zas vyplývá to vše důsledně sypat třeba do gitu....









