[p#4148077] v podstatě jo, bud zatlučeš zemnící tyč/e nebo zakopeš pásek, množství a délka závisí na půdě v okolí
ideálně si to vyvezt ještě pod rozvaděčem do krabice a vytvořit si MET svorkovnici
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
11:57:51
25.06.2026
25.06.2026

Jarda/felda
11:32:04
25.06.2026
25.06.2026

Paja120l
Nabizim tyto ocelová, zpevnena vika prevodovek na S130 atd. Na suche poloosy. Tvar podobny originalu. V pripade zajmu moznost zinku. Vhodne zejmena pri stavbe zavodnich prevodovek (S130Lr). Cena za par 3500 kc.
11:29:50
25.06.2026
25.06.2026

MXMarek
-> palinator: -> Jarda/felda: Ten nástěnný podružný rozvaděč by se mi prave libil, v nem by byl ten bod rozdeleni. Ale jak se resi to uzemneni? To stacit zatlouct trubku do zeme? A zaver revize je mi dopredu zcela jasny, ta elektrika je po tech desitkach let v hroznem stavu...























