Autodiely v Ostrave a okolí

prohledat
8 příspěvků (zobrazeno 1 až 8) od 25.10.2015 do 17.11.2015, založil/a Nostalgik
řadit dle data
12:59:01
17.11.2015
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Nostalgik: No nic proti, ale dost dílů tady vykoupili pražáci (taky nic proti normálním klukům, k výkupu právě bohužel převážně došlo v dobrých místech překupníkama ve velkém). Pokud čekáš, že ti dá někdo tip, tak s tím bych asi s tím, jak se posunula situace za poslední rok, rok a půl úplně nepočítal. Co se týká blatníků na užovku, tak mám celkem představu kde se tady co válí a počítej s tím, že pokud sem přijedeš na originál nenarazíš a pokud blatníky budou, tak pouze plech v oleji - čímž si nejsem jist kvalitou zpracování a rozměrové správnosti. Plasty pod ty lišty na prahy by se asi taky daly sehnat, někde jsem to ještě nedávno viděl.
12:52:20
17.11.2015
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Majki: Evžena bych nedoporučoval. Jako občas něco sehnat umí, ale taky občas neví co by za to chtěl. Kdysi to jo - to se u něho dalo sehnat vpodstatě všechno. Pak to s ním šlo dolů vodou a teď vpodstatě sežene jen to, co mu případně někdo donese na prodejnu jestli by to neprodal...
12:47:28
17.11.2015
Kaňa
-> Kocvin: na slovensku jsou asi zoufali... sem k nam do mototechny si prijel slovak pro levy predni blatnik na uzovku, ktery ja jsem odmitl, protoze zpracovani nevypadalo moc dobre a on ho bral vsema deseti...



tomu ver, sa mu necudujem, ze vzal aj krivy shit... u nas sa uz vobec nic neda zohnat. nedavno som sa bol pytat na akusi beznu blbost v byvalej skodovackej mototechne a typek absolutne nechapal, ze co chcem. vraj to nik nezhanal najmenej 15 rokov a davno vsetko povyhadzovali. plecharina sa nevedie absolutne ziadna, na stene mal este zavesenych par hrdzavych plechov na favorita, ktore tiez asi uz vyhodil.
13:04:12
26.10.2015
Majki
-> Nostalgik: občas ještě něco taky www.popiolek.info/
15:07:28
25.10.2015
Nostalgik
Len kľud, nepotrebujem nakúpiť tony dielov, len drobnosti typu bočné lišty na užovku GLS-na predné blatníky, potom tie patenty na pripevnenie ozdobnej lišty prahov atd.
11:29:19
25.10.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Kocvin: na slovensku jsou asi zoufali... sem k nam do mototechny si prijel slovak pro levy predni blatnik na uzovku, ktery ja jsem odmitl, protoze zpracovani nevypadalo moc dobre a on ho bral vsema deseti...
11:05:53
25.10.2015
Kocvin
-> Nostalgik: Abys nám vyzobal i to málo co tu zbylo né? :D
10:45:26
25.10.2015
Nostalgik
Ahojte, nepoznáte v Ostrave a okolí predajne, kde majú dobrý výber ND na staršie škodovky typu 105/120?

Poznám len predajňu Autotypautodily, kde som však nenašiel všetko.
Extreme Tyres