camelbag

prohledat
15 příspěvků (zobrazeno 1 až 15) od 14.12.2015 do 16.12.2015, založil/a Klubko_
řadit dle data
18:42:36
16.12.2015
venni
Jezdím source pytel 2l plním max 1,5l ve sportovním batohu 25l a je to všechno tak akunrád.Dopručuju rovnou koupit čistící set ;) jedinej opruz je čištění/sušení...
10:44:07
15.12.2015
Bery
já mám v autě uplně nějaký obyč.(myslím,že z hudysportu "akční výprodej tenkrát") nebo obyč - nejsou se stříbrem,jsou anti bakteriální,dobře se myjou,druhou sezonu z nich cucám a super. dodal jsem jim akorát termoobal - nějaký termotašky už nevim odkud.
23:09:02
14.12.2015
TTomas
-> U-Geen: Vozím ho druhým rokem asi tak 200 dni z roka a vaku ani těsnění nic není. Jen mi prcek prokousnul nahubek, tak ten jsem už měnil protože kapal, ale jinak nic. Krásné se se čistí a hlavně suší.
23:00:13
14.12.2015
U-Geen
-> TTomas: mam podobnej system ale od Force a ten ma mizernej material vaku... mam to asi pui roku a nevypada, ze by to melo vydrzet nejak dyl... tak mozna zkusim tenhle.



Jinak batuzek mam z Lidlu a v pohode, ale na kolo... na motorku asi ne :)
19:48:02
14.12.2015
Jarda/felda
18:22:43
14.12.2015
TTomas
-> Klubko_: Mel jsem jich hafo, ale v soucasnosti neznam lepsi vak nez je toto:



www.kupkolo.cz/rezervoar- hydrapak-shape-shift_z9267 0



No a ten vak lze zasunout prakticky do vsech soucasnych kvalitnich sportovnich batohu. Ten na rozdil od vaku doporucuju zkusit nekde primo na prodejne a hlavne myslet na to zdali jezdis s paterakem/krčakem nebo ho naopak chces integrovat do batohu, aby ti nevadila k batohu integralka....aby mel dost kapsicek....ale hlavne aby ti dobre sedel na zadech.



znacky napriklad Ergon, Evoc, Leatt...



Nebo treba tohle je primo na motorku navic i s vychytavkou:)



www.rockbike.cz/katalog/. ../geigerrig-batoh-shuttle -4986
17:58:36
14.12.2015
ochoda
-> Klubko_: Hele všeobecně zažitej termín pro bágly s hydratačnim vakem je ten camelbag, páč to v překladu dává smysl. Camelbak je vyloženě firma vyrábějící tyhle batůžky (jako třeba Osprey, další mě teď nenapadaj). Měl sem dva CamelbaKy, jako jo, nechaj si to dost slušně zaplatit, ale co se hydrovaku týče tak podle mě peckovej. Vá velkou díru s otočnym uzávěrem takže když ho chceš vymejt narveš doň aj pazouru a prodávaj na to aji spešl tabletky. Ten náustek má otočnej "kotout", klasika otevřeno-zavřeno. Na kole sem to vozil furt otevřený a jestli při sjezdu v leze maximálně ukápla kapka tak to bylo hodně, těsní to fakt dobře. Co se batohu samotnýho týče, tak dělaj tušim asi 4 hlavní kategorie: snb, bike, běžecký (to už není ale moc batoh) a takový do města co nemaj vak ale láhev. Při tvojich požadavcích na prostor bych kouknul po nečem takovýmhle: www.velotrade.cz/doplnky/ .../7524-akce-batoh-camelb ak-hawg-20-h-a-w-g-20-blac k-charcoal . Měl sem 12l Camelbak Mule a ten byl pro moje využití fakt malej (tahám v tom občas modráky do práce apod.) potom se měl Camelbak Helena asi 20l (holčičí) a ten už byl docela v cajku, tam by se ti to asi mohlo vejít záleží jakou máš velkou lékárničku, jesi plastovou tak potřebuješ krosnu. 3 Osobně bych koukal po objemech 20-25l. Určitě se daj sehnat levnější batohy než Camelbak, ale mě je ta značka sympatická a oproti ostatním mi ty rezervoáry přijdou fakt dobrý. Pokud máš otázky ptej se, snad budu moct pomoct. 1
17:15:19
14.12.2015
Klubko_
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : s překladem problém nemám 1 samotnymu mi to neleze přes pysky natož klávesnici. 15+ let mimoškolníhho studia angličtiny+několik zkoušek (mezi nima i FCE) se na mě kladně podepsalo (asi nejlíp ze všeho studia, ktery jsem absolvoval), ale hodil jsem do googlu "camelbag" a vyplivl na me "Měli jste na mysli: camelbak", takže teď nevím 132



Co se týká umístění , viděl jsem víceméně jednoúčelovy řešení, kdy je to hlavně batůžek na vak+malej úložnej prostor, což v podstatě moje požadavky splňuje. Pak už je daší věcí větrání a polstrování zad.

Zjistil jsem, že důležitý je materiál vaku, aby nezanechával pachuť a možnost umytí.

-> Luky: dik, mrkni.
16:35:47
14.12.2015
Lock007
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : tak on je jak camelbag tak i camelbak co já vím 4 bag je většinou jen ten pytel na vodu a bak je i s báglem. Čekám od ježíška ten bag a budu ho nosit v zadní kapse vojenského batohu 4
16:26:16
14.12.2015
Luky
Já mám nějaký sportovní batoh, který má u zad speciální kapsu, kam se vlastní camelbag strčí. Náustek se při pití zkousne aby to teklo, jinak to celkem těsní. Pak se to dá vyndat, vypláchnout, případně netahat to s sebou, když zrovna neplánuješ mít žížu. Doma kouknu co je to za značku. Ale levný to nebylo, já to nekupoval, tak nevím přesně, ale velmi zhruba tipuju litr batoh a litr vlastní camelbag
16:19:00
14.12.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Klubko_: Napiš raději Ježíškovi o "camelbag" (camel=velbloud, bag=pytel,vak), bude se mu to lépe hledat. 4

Pokud vím, tak camebag je jenom ten pytel na vodu. Ale to nevylučuje, že může být součástí nějakého batohu. Většinou to jsou vojenské bágly nebo pak asi nějaké trekingové apod. Nejlepší by bylo navštívit obchod s takovým vybavením a vyzkoušet si to. Možná by jsi uspěl i v obchodech jako Sportisimo apod.
upraveno 2x, naposled 14.12.2015 16:26:25
15:51:07
14.12.2015
Klubko_
-> ZZ__Top: ale tak cucat cameltoe, proč ne 3
15:48:23
14.12.2015
Tomaso435
-> ZZ__Top: 3 3 3 to je vul
15:46:17
14.12.2015
ZZ__Top
Ty krávo a já že tu je tohle téma: cs.wikipedia.org/wiki/Cam eltoe a jen jsem marně přemýšlel (než jsem to přečetl) o čem je řeč. Napadlo mě, že ses přepsal právě buď na cameltoe nebo comeback 3
15:35:50
14.12.2015
Klubko_
mládenci, chci napsat ježíškovy o camelbag a ježíšek bude určo chtít vědět co nejvíc informací o tom, jakej vybrat. Takže abych mu to co nejvíc usnadnil, hodilo by se mi pár rad, protože krom toho, že je to bandaska na tekutiny na záda o tom sám nic nevím.

Moje využití bude na hobby enduro motorce, takže jízda mimo silnici a civilizaci. S objemem si myslím, že mi bude stačit 1,5-2l. Dál do toho budu chtít dát povinnou výbavu, takže lékárničku, žárovky, kombinovany kleště, nějakej šroubovák, kamerku na helmu, příslušenství ke kamerce víc toho asi tahat nebudu.

Poradíte prosím, co vybrat nebo na co se dívat?
upraveno 1x, naposled 15.12.2015 13:39:40
Extreme Tyres