skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
14:21:54
02.06.2014
02.06.2014

aDAm
-> Jirik_Tuňák1983: tak když na tu boudu upadneš párkrát s vrtačkou a flexou tak se možná přiblížíš k hmotnosti malucha ;)
14:20:13
02.06.2014
02.06.2014

Pavel P..
-> Jirik_Tuňák1983: vono to taky pojede jak 105ka

13:58:36
02.06.2014
02.06.2014

Jirik_Tuňák1983
-> Pavel P.. 02.06.14 13:49:54: To na to musí bejt těžký jak prdel ne? Viděl jsem to max. v Maluchách, 500kách, Saxech, 106kách, Unech a podobných prdítkách. 

13:54:00
02.06.2014
02.06.2014

MOLSO
-> Pavel P.. 02.06.14 13:47:35: a pak že nerostou 

13:49:54
02.06.2014
02.06.2014

Pavel P..
13:47:35
02.06.2014
02.06.2014

Pavel P..
12:11:04
02.06.2014
02.06.2014

Kocvin
I prd.. Vypadá to jako oloupaný chrom a to hnědé je měď :)
12:04:36
02.06.2014
02.06.2014

Luky
-> růža: není to ta limitovaná vzácná edice kol, které vypadaly jako hliníky, ale byly odlité ze železa? 

12:02:16
02.06.2014
02.06.2014

růža
Tak tohle mi prosím někdo vysvětlete, jak je možné, že jsou ALU kola pokrytá rzí? Či jaký je Váš názor na to, co by to mohlo být. Díky www.dasweltauto.cz/Car/..
./octavia-t-1-8-110-kw-slx
12:20:43
01.06.2014
01.06.2014

pepa110r
Karavan "dingo" , ale stav nic moc.
auto.bazos.cz/inzerat/... /Karavan-Karosa-W4-Dingo.p hp
auto.bazos.cz/inzerat/... /Karavan-Karosa-W4-Dingo.p hp
10:29:32
01.06.2014
01.06.2014

castrol
nakova skoda auto.bazos.sk/inzerat/...
/nakovka-3KODA.php
19:07:22
31.05.2014
31.05.2014

stepan
Dellorto 40 za 2500:
aukro.cz/karburator-dvoji ty-dellorto-dhla-40-i42725 48226.html
aukro.cz/karburator-dvoji ty-dellorto-dhla-40-i42725 48226.html
17:24:19
31.05.2014
31.05.2014

castrol
-> Eidy: tie pre som sem daval
08:30:04
31.05.2014
31.05.2014

m8rinek
-> Eidy: Ty první maj nějak neuměle předělanou rozteč, ale ty druhý to je jiná. Límeček, paráďovky :D.
22:55:51
30.05.2014
30.05.2014

Eidy
14:00:55
30.05.2014
30.05.2014

Nwkt
13:34:39
30.05.2014
30.05.2014

castrol
-> Dakotta: je aj v inzercii 

11:07:41
30.05.2014
30.05.2014

Dakotta
22:39:40
29.05.2014
29.05.2014

castrol
02:06:33
29.05.2014
29.05.2014

Karlos (WIO46)
-> šadesa: To už se všude možně prodává pěkně dlouho. Ten pán je docela vostrej všeuměl. Mě by spíš zajímaly ty jeho motory s kývavými písty.
20:25:30
28.05.2014
28.05.2014

StepaNoFUN
-> šadesa: To muselo dát práce... A přitom je to zpracovaný na ho... a ještě je to fakt hnusný. :-/
20:22:06
28.05.2014
28.05.2014

castrol
-> šadesa: ma to znaky obludaria
19:33:10
28.05.2014
28.05.2014

šadesa
20:03:15
27.05.2014
27.05.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> m8rinek:


22:15:24
26.05.2014
26.05.2014

castrol
-> stepan: ironische 

22:12:23
26.05.2014
26.05.2014

stepan
-> castrol: To není z formy, to někdo ručně frézoval jak píše m8rinek.
22:09:10
26.05.2014
26.05.2014

castrol
-> stepan: asi zla forma
22:07:58
26.05.2014
26.05.2014

m8rinek
-> stepan: Ale ten co to tam ručně na frézce vystřelil musel bejt frajer...
22:06:21
26.05.2014
26.05.2014

stepan
-> castrol: Ten nápis na něm je dost hroznej.
21:59:38
26.05.2014
26.05.2014

castrol
17:42:31
26.05.2014
26.05.2014

castrol
-> TT_daniel: zrejme nebolo
12:14:33
26.05.2014
26.05.2014

TT_daniel
21:31:36
25.05.2014
25.05.2014

m8rinek
-> stepan: Nebudeš litovat ;).
20:25:10
25.05.2014
25.05.2014

stepan
-> vhml 23.05.14 12:19:01: Tak sem teda pár předních delších koupil.
09:05:31
25.05.2014
25.05.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> isti: tak ta je!
23:07:24
24.05.2014
24.05.2014

isti
22:58:22
24.05.2014
24.05.2014

castrol
-> isti: jj to je ona
22:52:14
24.05.2014
24.05.2014

isti
-> castrol: Mne ten link nefunguje,myslel si na tento?
auto.bazos.sk/inzerat/... /skoda-120-LS-38000Km.php
auto.bazos.sk/inzerat/... /skoda-120-LS-38000Km.php
12:34:23
24.05.2014
24.05.2014

Jarda/felda
kdyby někdo chtěl levný COčko www.sbazar.cz/debordeliza
ce1/.../6262971-prodam-tla
kovou-lahev-budiky-ceocko
22:48:41
23.05.2014
23.05.2014

castrol
15:17:28
23.05.2014
23.05.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> MOLSO:


14:57:06
23.05.2014
23.05.2014

MOLSO
-> myschaak AZNP K.Hora: dobra vyhovorka 

13:17:02
23.05.2014
23.05.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> MOLSO: já mám už malou dílnu )))
12:19:01
23.05.2014
23.05.2014

vhml
-> stepan 23.05.14 12:05:08: vysoký je tak, jak moc si tam přidáš podložek :-) Mám je ve stovce, ty delší , vepředu 10mm podložka, vzadu aktuálně 15mm, ale musím to dát níž, cca na 5mm
12:05:08
23.05.2014
23.05.2014

stepan
-> vhml: Podávej, jaký na čem máš a jak je to vysoký?
11:58:45
23.05.2014
23.05.2014

vhml
11:46:55
23.05.2014
23.05.2014

omaret
závodní pružiny na škodovky
rallye
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266318 447.html
vrchy
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266317 423.html
přední rallye pár
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266320 594.html
rallye
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266318 447.html
vrchy
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266317 423.html
přední rallye pár
aukro.cz/zavodni-pruziny- skoda-100-110-120-i4266320 594.html
07:11:22
23.05.2014
23.05.2014

MOLSO
-> myschaak AZNP K.Hora: a ty ju uz mas ? 

20:13:14
22.05.2014
22.05.2014

myschaak AZNP K.Hora
dum.bazos.cz/inzerat/.../
Prodam-kompresor-Orlik-a-k
ovadlinu-Skoda.php
každej správnej škodovák má doma škodováckou kovadlinu!
každej správnej škodovák má doma škodováckou kovadlinu!
10:07:24
22.05.2014
22.05.2014

David.
-> Pavel P.. 21.05.14 15:55:47: bohužel dost neoriginální
