počítač problém

prohledat
4114 příspěvků (zobrazeno 3301 až 3350) od 15.02.2007 do 26.06.2026, založil/a petr s
řadit dle data
20:27:44
12.02.2015
Tomaso435
20:24:26
12.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Tomaso435: staci se podivat jestli ma jen dva male konektorky vedle sebe a nebo jestli tam trci stovka jehlicek :)
20:22:27
12.02.2015
Tomaso435
-> Sejki: jo to by se dalo

jinak na hadru je

amzhg000600 sino 0a 06b7 když sem to někdy 2006 kupoval myslim že bylo na letáku napsaný disk sata 5500ot 80gb
20:16:58
12.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Tomaso435: sobota,nedele
20:15:14
12.02.2015
Tomaso435
tohle je asi 8 let stará toshiba satelite....
tak doufejme....
-> Sejki: :-D joooo pořád tu leží připravená :-D

kdy se sejdem ? :D
20:09:12
12.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Tomaso435: jestli to je Sata tak ho napojis do velkeho pc, jsou stejne konektory. Jestli to chces napojit pres redukci tak ti ji pujcim, ale chci tu antenu :-D
upraveno 1x, naposled 12.02.2015 20:10:13
20:09:02
12.02.2015
StepaNoFUN
-> Tomaso435: Vyndat HDD samozřejmě u 99,9% noťasů lze. Pak jenom kabel (adaptér) a data taháš v jiným PC...
20:04:09
12.02.2015
Tomaso435
tak mi najednou z ničeho nic vypnul noťas.. při pokusu o zapnutí jen problikne display a jinak nic. nesvítí kontrolka baterie ale jen napájení což je špatně.. dle mě zkolaboval bios....

no ale to nebudu řešit asi, lze nějak vyndat hdd a napojit ho přez nějakej usb něco a vytáhnout z toho data na exterňák? dik
00:10:26
03.02.2015
Westas - zrušená registrace
-> King: 105
23:23:09
02.02.2015
King
Joooo, RoHS to je previt, ten Vám rozbil pracku! :-)
19:56:54
02.02.2015
Westas - zrušená registrace
-> Sejki: Smart test prebehol vždy O.K.
12:53:51
02.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Westas: co ten disk? co hlasi smart?
12:30:05
02.02.2015
Westas - zrušená registrace
-> Sejki: njn, no po tom, ako mi autorizovaný servis ešte v záruke urobil to, že pri výmene základnej dosky ku žiadnej výmene nedošlo (mal som problém s výstupným jackom a mám ho dodnes) som sa rozhodol, že sa na nich vyseriem 40 A niesú ani prachy na takéto riešenie. 51
-> dragon_cb_cz: tiež som si myslel, aj som to prešiel takým laickým okom, čo sa týka konektoru HDD a zdý sa byť fakt pevný. Batéria drží napevno, konieckoncov, ani ju nepotrebujem, keď je noťas stále v zásuvke.
Díky chlapci.
09:28:52
02.02.2015
dragon_cb_cz
-> Westas: Téměř jistě někde nějakej blbej kontakt - prasklej plošňák, uvolněnej konektor, uklepanej nebo přelomenej kabel... baterie v něm drží dobře?

Jinak když to hlásí chyby s diskem, tak bych mrknul na ten, ale v NTB bejvaj většinou dost napevno, takže spíš ten plošňák okolo diskovýho slotu...
08:54:59
02.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Westas: vzdyt sis odpovedel sam...
02:05:42
02.02.2015
Westas - zrušená registrace
Brej večír 1 mám doma HP lapťop, ktorý má už cez dva roky a občas spraví to, že sa pri manipulácii s ním jednoducho vypne. Teraz ma potrápil s tým, že nechcelo načítať Windows a testy HDD vypisovali chybu HDD a že sa mám obrátiť na servis. Po dlhom "prehováraní" počítača sa nakoniec rozbehol. Nestretli ste sa s tým už niekto? Neviete čím to môže byť?123 150
upraveno 2x, naposled 02.02.2015 02:06:39
23:36:08
24.01.2015
dragon_cb_cz
-> Nwkt: Tuším, že byla stará 22 let 1
23:34:56
24.01.2015
Nwkt
-> dragon_cb_cz: Tam se akorát jednou za deset let objeví díra v bashi no 3
23:29:02
24.01.2015
dragon_cb_cz
-> Stepan FUN: A stejně tak kdybys používal NOD a občas to projel AVG nebo Avast-em, tak ti to taky něco najde... antiviry dneska kolikrát jako infekci hlásí i tracking cookies a podobný věci.

Jinak já používám Linux a antiviry jsou mi u prdele, krom toho, že mě jeden živí 1
20:08:39
24.01.2015
StepaNoFUN
-> dragon_cb_cz: používám AVG (od tý doby co jsem na slabším PC nainsatloval avast a zjistil že je jaksi nepoužitelný, protože ho avast příliš zatížil) a po projetí online NODem mi to vždy taky něco málo naje...
19:42:44
24.01.2015
dragon_cb_cz
-> Tomaso435: Pojď to k nám do práce říct klukům (a holkákm, abych byl korektí) z viruslabu 169

Ne, vážně, to že ti Avast neoznačí něco jako vir a jinej AV scanner jo nemusí být nutně vada, ono občas ta hranice mezi tím co je a co není "nežádoucí" je fakt dost tenká a určit jí 100% není možný....
18:49:44
23.01.2015
Tomaso435
-> Nwkt: nepotřebuju :D mám svuj samsung co dával t mobile k vánocům v roce 2009 :D tenhle sem dostal jako nepotřebný tak sem to chtěl zkusit
18:46:01
23.01.2015
Nwkt
-> Tomaso435: Si kup normální telefon ...
18:43:44
23.01.2015
Tomaso435
Avasta mám, ale jaxi asi nefunguje.... vždycky když se používal avast a pak se to projelo něčím jiným tak to našlo hafo věcí. a avast nenašel nic.
No a shity stahuju protože to je jedinej program kterej umí s tim telefon něco víc než já svedu ručně :D
18:36:42
23.01.2015
Syny
-> Tomaso435: Tyvoe, tak proc stahujes do PC nejaky shity? A to jako nemas antivirak? Dyt Avast ma verzi zadarmo. Jako mit v kompu 26 viru dohledatelnych beznym antivirem, to nemam slov...
18:28:50
23.01.2015
Matsoft
-> Tomaso435: stahni si HitmanPro... neni to uplne antivir, ale vycisti dost
11:19:26
22.01.2015
Sejki - zrušená registrace
clovek po ranu zapne pc a nenabehne... takze jsem zjistil ze odesel pametovej modul... asi blba konstalace hvezd nebo co8
20:04:42
21.01.2015
Tomaso435
-> Stepan FUN: už se na tom pracuje uvidime...
-> Sejki: to zkusim hned pak :D


E: hmm pěkně... nějakej trojskej kůň, dále nějakej nechtěnej program.. :D to sou věci :D

26 virů zatím.. :D
upraveno 2x, naposled 21.01.2015 20:55:28
19:31:33
21.01.2015
StepaNoFUN
-> Tomaso435: Začal bych ESET online scanerem... ;-)
19:15:52
21.01.2015
Sejki - zrušená registrace
-> Tomaso435: doporucuju projet programem adwcleaner a nainstalovat funkcni antivir Avira ktery je v zakladu na domaci pc free a hlavne funguje... a pokud si obcas prectes co instalujes a polezes na overeny pornostranky tak nebudes mit problem :)
17:15:56
21.01.2015
Tomaso435
-> Nwkt: na to právě dávám bacha, včera sem instaloval nějakej my phone explorer, pač sem potřeboval vymazat něco z telefonu a instalace se jakoby sekla.. za 10 minut pkračovalo dál.. no a pa sem se nestačil divit. Opera nějaká divná, spousta vysáakanejch reklam... tak sem začal mazat všechno co tam nebylo.. no ale to kliknutí na odkazy nevim čim je....
17:13:00
21.01.2015
Matthes, záškodník z TechWebu
To je nejlepsi, kdyz lidi nectou a s flashplayerem si nainstalujou i mekefí shit antivir nebo milion list do prohlizece...
17:12:15
21.01.2015
Nwkt
-> Tomaso435: To většinou bejvá problém, že něco stáhneš a při instalaci bezmyšlenkovitě klikáš na Další. V jednom okně je zaškrtnutý že chceš nainstalovat zároveň tohle a tamto ,.. 4
17:06:45
21.01.2015
Tomaso435
-> Stepan FUN: pak je vir i opera která se sem nasrala bez mojeho vědomí :D
17:04:16
21.01.2015
StepaNoFUN
-> Tomaso435: Máš pravdu. Program, kterej se nainstaluje bez vědomí majitele počítače spolu s jiným programem se nazývá virem. ;-)
17:01:38
21.01.2015
Tomaso435
-> Stepan FUN: i to je možný, ale spíš se sem spolu s něčím zase něco nainstalovalo no :D
16:57:51
21.01.2015
StepaNoFUN
-> minno: Má to rozbitý. :-D
-> Tomaso435: Že by nějakej virus?
13:39:07
21.01.2015
Tomaso435
-> minno: kdysi mi to dělalo už taky.... ale pak se to dalo zas do kupy
13:37:08
21.01.2015
minno
-> Tomaso435: ja presne viem, čo s tým máš.
13:24:57
21.01.2015
Tomaso435
kde muže bejt zádrhel když se mi po kliknutí na odkaz neděje nic?
at to mám odkaz v mejlu nebo wodu nebo skypu prostě ho musim ctrl c ctrl v :-/ jinak win XP
13:37:39
14.01.2015
cPetan
-> dragon_cb_cz: Bohuzel, je to 4 jadro minimalni pozadavek snad u vsech novejsich her...
13:29:11
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> cPetan: Takovej software bych asi nepoužíval ze zásady, když je jeho autor imbecil...
13:25:27
14.01.2015
cPetan
-> MacBack: Tata ho dostal v roce 95 jako sluzebni, porizovaci cena kolem 200 tisic 3
13:23:09
14.01.2015
cPetan
-> dragon_cb_cz: Treba Far Cry 4 je napsany tak, aby se na dvoujadru ani nespustilo, to ze nekdo udelal "patch" a bezi to plynule i na tom mym c2d je vec druha 1
To C2Q jsem myslel jako preklenovaci, nez trochu padnou ceny vseho s DDR4, ale nevim no8
12:53:48
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> cPetan: Kupovat C2Q je podle mě nesmysl... a nemyslím si, že by hry nutně vyžadovaly 4 jádra - core i3 s dvouma a slušnou grafikou stačí co jsem zjišťoval naprosto s přehledem.
12:50:32
14.01.2015
MacBack
-> cPetan: Jéj ten měl strejc 73
12:49:04
14.01.2015
cPetan
Jinak řeším trošku "dilema" co s mým stolním PC, momentálně je v něm C2D E7300@3,3GHz + 6GB DDR2 + SSD na systém. Normálně by to i stačilo, ale člověk si občas chce i něco rekreačně zahrát a hry bohužel začaly vyžadovat 4 jádra 10 Tak nevím jestli má smysl koupit za 2500,- C2Q 9550 a zdroj, protože ten můj už je na limitu. Nebo fakt raději přišetřit a přejít na něco modernějšího, ale to znamená že mi zbyde jen case a grafika 8 Plus se mi zase nechce kupovat desku s DDR3, když už začínají 4, ale ty jsou pořád za poměrně raketu... Ach jo, to jsou problémy 3
12:41:32
14.01.2015
cPetan
-> dragon_cb_cz 12.01.15 16:12:52: Nevíc se mi líbil zvuk u stařičkýho Compaqu, ale taková koncepce by asi už dneska neprošla 3
zvětšit počítač problém - obrázek od cPetan vložen 14.01.2015 12:41:32
01:35:00
14.01.2015
Jozka
-> Stepan FUN: Jako dá se, ne že ne, ale i když jsem to takhle i dělal, fakt mě časem přestalo nejdřív bavit jezdit furt dokola těma stejnejma silnicema, hledal jsem všelijaký alternativní trasy. snažil jsem se zabavit se muzikou.. a postupně nadšení ochladlo tak nějak obecně, což je to určitě dost daný i věkem, jsem za ty léta pár set tisíc najezdil a už se prostě bez toho řízení snadno obejdu, pokud existuje rozumná alternativa a samozřejmě nic moc sebou nevezu.

Jsem si tímhle vzpomněl na kámoše, kterej se přesunul u firmy do plzeňský centrály, dostal služebáka a liboval si, jak se odreaguje, v klidu poslechne v autě bigbít.. Nevydržel se sem tam plácat denně snad ani celej rok - pak stěhování za prací (předtím ovšem i rozvod)..
22:12:20
13.01.2015
StepaNoFUN
-> Jozka: Ideálně nasednout do služebáku (byť je nafta na cesty domů částečně placená z "mýho") doma a s ním se dopravit do práce...
A když si náhodou človek vymyslí "vejlet", tak je sice nutný nahlásit to předem, ale ve finále to stojí naftu bez DPH.... Vybavení auta je "bonus".
Extreme Tyres