Nemám to tu jak vyzkoušet a jen kvůli tomu Ubuntu instalovat nebudu...Nano tam asi bude, ale abychom ho nevystrašili :)
-> Stepan FUN: Celý princip je v tom, že musíš ten soubor otevřít s root (administrátor) právy... nic víc.

Nemám to tu jak vyzkoušet a jen kvůli tomu Ubuntu instalovat nebudu...



ale opera jede na pohodu asi prijde na preinstalováni a lepší antivirus





Problém s grafikou vyřešen a už je to konečně zase tichý počítač, když větrák neběží naplno..





Jen tohle mě celkem sere protože grafika dostává pěkný záhul ještě když k tomu zapnu nějakou hru nebo něco..

Projed to nejakym online antivirem a uvidis.










kdyz mu pobezi ten linux tak pohoda, ale pokud ne tak mu toho moc nezbyva - teda krome zahodit a poridit neco slusnejsiho. A nemyslel jsem zrovna XP ale i 7 by se daly.























