-> saskyn2 06.08.24 16:54:39: Nějaký levný, ne? Mě to sice taky furt cpou oba "m" operatéři, ale minimálně za dvojnásobek. Na což já seru, po víc jak 30ti letech, kdy jsem musel volat ke všem čertům pracovně, už telefonuju jen v sebeobraně a lidi, co se vykecávaj a zdržujou mě, bych taky nejradši poslal ke všem čertům..
-> StepaNoFUN: Já zas v bublině asi moc neomezenejch telefonistů mít nebudu - ale můžu si udělat průzkum.
Byl jsem třeba spokojen se služebním tarifem, kde bylo za 220 Káčé 300 minut "hlava nehlava" (což byl tak trojnásobek měsíční nutnosti) a k tomu 10GB dat.. Jenže nic takovýho jsem pro civilistu nenašel - nebo možná skoro jo, ale jen jako startovací nabídku, což mě nezajímá..