Nasel sem na netu, ze tam muze byt aktivovana funkce mys klavesnici nebo tak neco, ale to neni muj problem






































S VDSL to kolísá kolem 25mbps a od zásuvky na baráku to natáhli dvěma párama v CAT 5. 

Ale to boli internety tak do 512 kbps.

























To je tak kdyz ma clovek od providera na routeru statickou IP konfiguraci, kde prvni z DNS jaksi hapruje, a clovek pak hodinu jak tukan zjistuje proc mu nejde spustit instalacni script virtualni masiny z Githubu. A Proxmox si samozrejme jede pres DNS1
Ale uz to vypada nadejne - Homeassistanta, NAS a NVR napereme do virtualnich masin na Proxmox a bude.