OK, není jich tam tolik...

E: třeba to bude brzo na nějaký zacvakávátko jako DDR třeba















Kedysi to tak nebolo.

nejlepsi napojeni byla cokoladou 








































Ale nepsal, že to chce na hry, dávám to jen jako příklad co se s tím procesorem dá dělat... Moc lepších variant procesor+integrovaná grafika nenajdeš, modely od Intelu mají tu grafiku fakt jen na to, aby se pustil internet a youtube...




OS WIN11.









5 GHz se zasekne o zed a 2,4 je na to slaba... jako asi da treba 40, ale ne vic...