
forum.volvoklub.cz/viewto pic.php?p=1009107

























Ale chvalabohu už som to dávno vyhodil...
)





























), to byl marvel nad tím, jaký s tim lidé mají zdánlivý problém a moc rádi vzpomínají že netopí, a hlavně kontrast s tím, že rozložení shodného agregáru jenom vůči felicii je v tomhle ohledu taky propastné.





To zas bude nadávek 





Transity mám rád od doby, co jsem řídil prvního někdy před 15 lety a trvá to do teď. Nová i30, co jsem dostal jako služební loni mě teda k srdci nepřirostla, ale je to takový jalový auto na přesu z A do B.










to je jedna z veci, co sa mi nikdy nepodarili vyriesit, nepomohol ani telfonovy bowden. Snad ked sa konecne rozkyvem k demontazi interieru za ucelom odhlucnenia, tak urobim aj to zosilnenie uchytenia bowdenu, slubujem si od toho zazrak...
Ale nie je to pre každého...


